Kolory w kolekcji męskiej LAVARD

Jakie kolory są najmodniejsze w tym sezonie? Neonowy, płomienny oranż i intensywny odcień czerwonego wina. Choć nie tylko. Projektanci eksperymentują także z maskowaniem, przemycając do stylizacji odcień khaki. Do łask powraca także biznesowy dress code. Z nim klasyczne kroje i barwy w postaci atramentowego granatu i smolistej czerni.

  • 0

Spodnie damskie – najwygodniejsze na świecie

Noszenie spodni damskich to przywilej wywalczony przez kobiety dużym kosztem. Dziś nie zawsze pamiętamy o tym ile cierpienia i trudu zadały sobie inne kobiety, by świat stał się dla nas przyjaźniejszy.
Na co dzień zakładamy jeansy bezrefleksyjnie, zupełnie nie pamiętając o tym, że 100 lat temu nie byłoby to możliwe.

  • 0

Mężczyzna szykowny według LAVARD

Jaki jest szykowny mężczyzna? Zazwyczaj w swoich stylizacjach kieruje się klasyką. Dba o to, by mieć zawsze świetnie skrojony garnitur. Z kurtuazją dobiera dodatki. Choć to nie wszystko. Marka LAVARD w szykownym mężczyźnie widzi także elegancję zaakcentowaną nonszalancką wytwornością.

  • 0

Wczesna jesień - stylizacje

Botki, kozaki czy może jeszcze półbuty? Jesienne stylizacje to zdecydowanie ubiór na przysłowiową cebulę. Rano i wieczorem robi się już naprawdę zimno, a w ciągu dnia jest jeszcze bardzo ciepło. Zobaczcie więc nasze propozycje stylizacji do pracy na pogodę w kratkę.

  • 0

Wielki come back jesiennych kurtek!

Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Do końca lata pozostał już tylko tydzień.  To odpowiednia pora, by zrobić porządek w garderobie i letnie bomberki zamienić na cieplejsze, stylowe kurtki.

  • 0

Tkaniny w kolekcji LAVARD jesień-zima 2017/2018

Jesienno-zimowa aura bogata w obfite deszcze i siarczyste mrozy, przynosi nam wiele modowych wyzwań. Stoi za tym wybór nie tylko odpowiednich krojów, ale także tkanin, które delikatnie otulą nasze ciało i zapewnią ciepło. Remedium może stać się miękka wełna jagnięca, kaszmir czy alpaka zwana ,,wełną bogów”. Materiały te znalazły się w najnowszej kolekcji LAVARD.

  • 0

#Madeforher – nowa kolekcja butów Lacoste

Specjalnie dla kobiet. O czym myślisz gdy słyszysz te słowa? Kwiaty, printy, biżuteria? Hafty, spódnice, sukienki? W tym sezonie Lacoste przekonuje, że kobiecość tkwi nie tylko w deseniach i krojach. Udowadnia, że sportowy rodowód połączyć można z minimalizmem i subtelnymi detalami. Stworzyć coś specjalnie dla kobiet.

  • 0

LA FEMME

Wraz z nadejściem nowej pory roku marka PARFOIS przedstawia kolekcję, w której na pierwszym miejscu stawia indywidualizm każdej z nas, tworząc tym samym odę ku czci wszystkich kobiet.

  • 0