Zakładaj wygraną - kolekcja inspirowana sportowym sukcesem

Olimpiada w PyeongChang 2018 tuż tuż! Zawodnicy w biało-czerwonych barwach nie raz stawali na najwyższych stopniach podium. Ich sukces stał się inspiracją dla zespołu OTCF do zaprojektowania najnowszej kolekcji 4F. Motywem przewodnim są geometryczne kształty, widoczne w nadrukach oraz zestawieniach kolorystycznych. W kolekcji moda przenika się z technologią. Innowacyjne rozwiązania pomagają sprostać ekstremalnym warunkom atmosferycznym.

  • 0

Karnawałowe szaleństwo razem z PRIMAMODA

Która z nas nie lubi przyciągać spojrzeń i wzbudzać zachwytu? Moda się zmienia, ale okres karnawału to niezaprzeczalnie czas, w którym warto postawić na połyskliwe kreacje. Tak samo jest z dodatkami czy butami! W tym sezonie PRIMAMODA stawia właśnie na charakterystyczne dodatki i rzucające się w oczy buty, dzięki którym każda Twoja imprezowa stylizacja nabierze charakteru!

  • 0

Czapki zimowe – czyli o czym panowie zapominają

Chociaż polska zima potrafi być wyjątkowo ciepła, to nagłe zmiany w temperaturze i ogólnych warunkach (na bardziej drastyczne) po wyjściu z domu nie należą do rzadkich. W efekcie rano wychodzimy do pracy w bardziej jesiennym stroju, z kolei wracamy przy minusowej temperaturze z hulającym wokoło wiatrem. Taka pogoda szybko odbija się na organizmie, a szczególnie na niechronionych zatokach.

  • 0

W dobrym stylu na stoku

Rozpoczęcie sezonu białego szaleństwa już niedługo. Czas przygotować stylizacje, dzięki którym na stoku poczujesz się wygodnie, ale także stylowo. Sprawdź, jakie zestawy dla Ciebie przygotowaliśmy.

  • 0

ROZPOCZNIJ KARNAWAŁ W PIĘKNYM STYLU – FALBANKI I KORONKI OD MANIFIQ&CO OBIETNICĄ UDANEJ ZABAWY!

Nowy Rok warto rozpocząć tanecznym krokiem i w dobrym stylu, a hitem nadchodzących miesięcy będą stylizacje inspirowane flamenco oraz baletem. To kreacje, które zwracają na siebie uwagę i zachowują pełnię kobiecości – daj się uwieść kolekcjom Manifiq&Co., które z charakterystycznym dla marki wdziękiem oferują pełne uroku spódnice i sukienki, które skradną niejedno serce!

  • 0

Modna Gwiazdka – stylizacje świąteczne dla niej!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało coraz mniej czasu, dlatego warto już teraz zastanowić się, co włożyć na kolację wigilijną. Niewątpliwie wybór stylizacji na tę okazję jest ważny, jednak nie obowiązuje sztywny dress code. Sprawdź, jakie zestawy dla Ciebie przygotowaliśmy.

  • 0