DENIM LOOK z bonprix

Damska garderoba bez jeansów? To wręcz niemożliwe! W sezonie wiosna/lato 2017 można dostrzec wyraźne wpływy m.in. lat 80/90 i ówczesną modą na denim! Nosimy więc kombinezony inspirowane roboczym strojem i spodnie z wyższym stanem ozdobione kwiatowym haftem bądź atłasowym sznurkiem!

  • 0

W stylu Kate Bosworth

Kate Bosworth jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również piękną  kobietą, która jak nikt zna się na modzie. Jej stylizacje są zawsze zauważane i  szeroko komentowane. Kate perfekcyjnie miksuje casual  z  najnowszymi trendami. Jej styl jest ponadczasowy i inspiruje dziewczyny na całym świecie.

  • 0

Jeansy na 4 sposoby

Tej wiosny na liście naszych modowych inwestycji powinna się znaleźć, co najmniej jedna para dobrym jeansów. Dobrze dopasowane podkreślą walory sylwetki oraz zatuszują niedoskonałości. Jeansy sprawdzą się zarówno na spacerze z psem, spotkaniu z przyjaciółmi, randce czy wyjściu do klubu.

  • 0

Jeans rządzi! Przegląd denimowych stylizacji

Niegdyś wykorzystywany do produkcji odzieży roboczej dla rolników i farmerów, utożsamiany z łamaniem zasad, swobodą i wolnością. Dziś jeans to podstawa każdej garderoby i uniwersalny element każdej stylizacji . Jest klasyczny, ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody.  

  • 0

Street Style Look. Sportowe ubrania w nowej odsłonie!

Od kilku sezonów w modzie stawia się na eklektyzm. Popularne stało się więc mieszanie stylów, łamanie zasad i łączenie ubrań z pozoru całkowicie do siebie niepasujących. Nikogo nie dziwi już zestawienie sportowych butów i garnituru, czy luźnej bawełnianej bluzy z eleganckim płaszczem. To co w dzisiejszych czasach nas wyróżnia do przede wszystkim odwaga i nonszalancja, ale w modzie na co dzień warto przede wszystkim postawić na wygodę.

  • 0

JAK NOSIĆ SNEAKERY? 5 POMYSŁÓW NA STYLIZACJE!

Sneakery cieszą się ogromną popularnością już od kilku sezonów. Wkroczyły na wybiegi światowych projektantów i zawładnęły modą uliczną, dlatego nie trudno nie zauważyć tego trendu. Dziś każda z nas powinna mieć je w swojej szafie i nie powinny one służyć jedynie do sportowych treningów.

  • 0