Nerka saszetka hitem sezonów!

Jednym z trendów lat 90., który szturmem wdarł się na współczesne modowe listy przebojów jest z pewnością nerka saszetka. Ten jakże praktyczny i zarazem stylowy dodatek, jeszcze do niedawna utożsamiany z tandetą i kiczem, dziś świętuje swój wielki powrót, skupiając uwagę wielkich projektantów.

  • 0

KURTKI I PŁASZCZE NA JESIEŃ

Nowy sezon na horyzoncie i choć kalendarzowe lato jeszcze się nie skończyło, warto już dziś zastanowić się i zaplanować jesienne zakupy. Z ANSWEAR.com zaczynamy od wyboru odpowiedniej kurtki lub płaszcza.

  • 0

Kolorów szał - nowa marka Hysteria od Happy Socks

Tej jesieni Happy Socks znów zachwyca i rzuca wyzwanie klasycznemu stylowi pop fashion, prezentując swoją najnowszą markę. HYSTERIA, bo to właśnie o niej mowa - to pierwsza na świecie linia skarpetek przeznaczona dla nowoczesnych, młodych kobiet z charakterem.

  • 0

Jej styl - Stella Maxwell

Niepokorna buntowniczka, seksowny aniołek Victoria’s Secret i partnerka Kristen Stewart w jednej osobie. Stella Maxwell potrafi zmieniać się jak kameleon. Najseksowniejszą kobietę 2016 roku według amerykańskiego zestawienia Hot 100 List, spotkać można w bardzo męskich, rockowych stylizacjach.

  • 0

Modułowe kostiumy kąpielowe

Sierpień to dla niektórych czas oswajania się z myślą o nadchodzących miesiącach ciężkiej pracy, dla innych natomiast okres, w którym zaczynają myśleć o wrześniowych wakacjach! Bez względu na to czy upragniony urlop planujemy wraz z rozpoczęciem lat czy też trochę później, stajemy przed ciężką decyzją wyboru kostiumu kąpielowego.

  • 0

Jej styl – Giovanna Engelbert

Włoska stylistka, redaktorka, it girl, która doradza milionom dziewczyn na całym świecie, jak stylowo się ubrać. Giovanna Engelbert to ikona mody ulicznej, która jak nikt balansuje na granicy elegancji i sportowego luzu.

  • 0