Naturaginum: Z myślą o kobietach

ope14070910
Która z nas nie zna tych objawów!

Częste wizyty w toalecie, silne pieczenie w okolicy cewki moczowej, ból w podbrzuszu, nieustanne parcie na pęcherz są bardzo dokuczliwe i potrafią pozbawić nas radości życia. To właśnie z myślą o pielęgnacji i ochronie dróg moczowych – powstała linia Naturaginum. To kompleksowe i naturalne rozwiązanie dla kobiet, którego dotychczas na rynku nie było.

ope1407094

Statystyki są nieubłagane: co druga z nas co najmniej raz w życiu cierpi na zapalenie dróg moczowych. Co dziesiąta z tym nieprzyjemnym schorzeniem będzie borykać się co roku, a wiele pań nawet 2-3 razy w miesiącu. Wszystkiemu winna jest odmienna budowa układu anatomicznego kobiet i mężczyzn. Cewka moczowa kobiet jest znacznie krótsza niż mężczyzn, co sprzyja przedostawaniu się bakterii w głąb układu moczowego – i w konsekwencji - sprawia, że panie cztery razy częściej od swoich partnerów zapadają na zapalenie dróg moczowo-płciowych. Ale zakażeniom sprzyjają także nieprawidłowe nawyki higieniczne, duża aktywność seksualna, zaburzenia równowagi mikrobiologicznej w organizmie (np. podczas antybiotykoterapii) czy nawet częste wizyty na basenie i w saunie. W grupie szczególnego ryzyka zapalenia układu moczowego (ZUM) są kobiety w ciąży, panie po menopauzie, a także cierpiące na cukrzycę, kamicę nerkową lub mające wadę anatomiczną układu moczowego. Za uporczywe infekcje w 70-95 procent przypadków odpowiedzialna jest bakteria Escherichia coli.

ope1407095

Jak nie wejść do zaklętego kręgu wciąż nawracających infekcji i częstych wizyt w toalecie, a równocześnie cieszyć się chwilą spędzoną na basenie, czerpać przyjemność z seksu czy bez obaw wygrzewać się w saunie? Wystarczy zawczasu zadbać o profilaktykę - jak mówi stara mądrość – lepiej zapobiegać niż leczyć. A zapobiegać możemy nauczyć się same i co – więcej – przekazać dobre nawyki naszym córkom. Warto uczyć je od najmłodszych lat prawidłowej higieny obszarów intymnych (podmywania się w kierunku od przodu do tyłu), zachęcać do sięgania po żele do higieny intymnej, a podczas pakowania szkolnego plecaka czy podróży, pamiętać o chusteczkach do higieny intymnej. Dobrym zwyczajem jest też noszenie przewiewnej, bawełnianej bielizny. Pamiętajmy, by dużo pić! Zaprzyjaźnijmy się z wodą – najlepiej niegazowaną mineralną lub źródlaną - częste oddawanie moczu zapobiega przedostawaniu się bakterii w głąb układu moczowego. Wzbogaćmy codzienną dietę o żurawinę, która od wieków  znana jest ze swojego dobroczynnego wpływu na układ moczowy. Sięgajmy po pokrzywę, jedzmy korzeń pietruszki – są to rośliny bogate w substancje chroniące układ moczowy. Do codziennego „jadłospisu” warto też wpisać probiotyki i witaminę C.

Wszystkie te składniki, w odpowiednich stężeniach, znajdziemy w suplemencie diety Naturaginum BIO formula firmy Adamed Consumer Healthcare, jedynym na polskim rynku naturalnym produkcie o tak kompleksowym działaniu na układ moczowy.
 
Kapsułki Naturaginum, dzięki bogatemu w naturalne wyciągi roślinne składowi, mogą być stosowane w celu uzupełnienia diety w składniki pomagające utrzymać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

W skład linii Naturaginum wchodzą również - płyn i  chusteczki do higieny intymnej, które delikatnie pielęgnują i chronią okolice intymne. Linia Naturaginum to jedyna tak kompleksowa oferta, w pełni odpowiadająca na kobiece potrzeby.

Unikalna formuła Naturaginum obejmuje:

- NAUTRAGINUM BIO-FORMULA suplement diety (KAPSUŁKI 30 SZT.) – bogate w naturalne wyciągi roślinne z żurawiny  wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), zwanej „balsamem na drogi moczowe” która skutecznie  wspiera układ moczowy. Naturalne ekstrakty z korzenia pietruszki działają moczopędne i antyseptyczne, a także zmniejszają napięcie mięśni gładkich pęcherza moczowego. Ziele pokrzywy dodatkowo wspomaga usuwanie wody z organizmu i sprzyja prawidłowemu przepływowi moczu.

ope1407097 Kompozycja szczepów bakterii kwasu mlekowego przywraca i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną układu moczowo-płciowego, zaś witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Suplement Naturaginum może być stosowany przez długi czas oraz w trakcie antybiotykoterapii – zmniejsza jej skutki uboczne. Wystarczy jedna kapsułka dziennie.
Kapsułki Naturaginum mają opatentowany skład. Można je stosować, w celu wsparcia funkcji wydalniczej układu moczowego.
ope1407098 NATURAGINUM BIO-INTIMA: PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ do codziennego stosowania. Wspomaga wzrost dobroczynnej mikroflory bakteryjnej, chroniącej okolice intymne oraz drogi moczowe przed infekcjami i stanami zapalnymi, zapewnia  nawilżenie, koi podrażnienia i pieczenie oraz sprzyja regeneracji naskórka i błon śluzowych. To jedyny tego rodzaju preparat na rynku! Zawiera specjalnie dobranie składniki, w tym antybakteryjną chlorheksydynę, które pomagają pielęgnować i chronić okolice intymne przed infekcjami dróg moczowych.
ope1407099 NATURAGINUM BIO-INTIMA: CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ  Chusteczki pielęgnują i chronią okolice intymne przed nawrotami infekcji. Nawilżają i łagodzą podrażnienia. To idealne rozwiązanie w czasie podróży i podczas korzystania z toalet publicznych, dlatego zawsze warto mieć je przy sobie. Wspomagają wzrost i odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej. To jedyny tego rodzaju preparat na rynku! Zawiera specjalnie dobranie składniki, w tym antybakteryjną chlorheksydynę, które pomagają pielęgnować i chronić okolice intymne przed infekcjami dróg moczowych.

Linia Naturaginum to naturalny wybór w kompleksowej ochronie dróg moczowych, do codziennego stosowania.