Nerka saszetka hitem sezonów!

Wyróżniony Nerka saszetka hitem sezonów!

Jednym z trendów lat 90., który szturmem wdarł się na współczesne modowe listy przebojów jest z pewnością nerka saszetka. Ten jakże praktyczny i zarazem stylowy dodatek, jeszcze do niedawna utożsamiany z tandetą i kiczem, dziś świętuje swój wielki powrót, skupiając uwagę wielkich projektantów.

Saszetka nerka wraz z nadejściem nowego tysiąclecia odeszła do lamusa. Zaczęła być utożsamiana z prowincjonalną modą osiedlową, której daleko do stylu, harmonii i piękna. Współcześnie króluje na światowych wybiegach, m.in. u Michaela Korsa, Kenzo czy Chanel, zadając szyk, nowoczesność i wysublimowaną ekstrawagancję.

Jak nosić nerkę saszetkę?

Inspiracją do noszenia tej torebki mogą być zdjęcia ze światowych pokazów mody, które przedstawiają sposób noszenia w całkiem innym wydaniu. U niektórych zestawiana jest z długą, letnią sukienką i noszona ukośnie przez ramię lub umieszczana na pasku w okolicy talii, przybierając najróżniejsze kolory, począwszy od klasycznej bieli, po soczystą pomarańczę, intensywną czerwień, butelkową zieleń czy elegancką czerń. Nerka może być zakładana także na żakiet, pełniąc wówczas funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. Znalazło się również grono projektantów, którzy postanowili ozdobić nerkę saszetkę niezwykle modnym w ostatnich sezonach futerkiem. Zakładana na wysokości bioder do spodni i eleganckiej bluzki podkreśli nasze zamiłowanie do trendsetterskich nowości. W codziennych stylizacjach najlepiej sprawdzi się do ponadczasowych jeansów, T-shirtu i kultowych trampek. A akcentem dekoracyjnym może być choker na szyi.

Zalety noszenia nerki

Saszetka jest doskonałym panaceum na wiele codziennych bolączek. Pewnie nieraz mieliśmy problem, co zrobić z kluczami, dokumentami czy pieniędzmi na wyjeździe. Albo jak dobrze bawić się z dziećmi bez ciągłego spoglądania na pozostawioną na ławce torebkę. Opisywana saszetka pozwoli nam cieszyć się wszystkimi potrzebnymi przedmiotami w zasięgu ręki, bez konieczności martwienia się o ich zgubienie.
whi170908
Należy jednak podkreślić, że w tegorocznym sezonie nerka przyjmowała również inną postać. Była bowiem nie tylko podręcznym akcesorium na liczne artykuły, ale również elementem dekoracyjnym uzupełniającym codzienną stylizację. W zależności od preferowanego na co dzień stylu oraz indywidualnych oczekiwań, możemy wybrać modele militarne, rockowe, utrzymane w stylu etno lub fluo bądź udekorowane licznymi aplikacjami (frędzle, ćwieki, futerko). Nerka saszetka to bowiem taki rodzaj torebki, który w zależności od zastosowanych dodatków, przyjmuje rozmaitą postać. Za każdym razem perfekcyjnie dopełniając codzienny wizerunek.  

Nerki saszetki to niezaprzeczalny hit ostatnich sezonów, który z triumfem wkroczył na tegoroczne wybiegi. Zarezerwowana nie tylko dla zbuntowanych nastolatków pragnących podkreślić swoją osobowość, ale również dla starszych osób, dla których praktyczne zastosowanie jest równie ważne, co komfort i wygoda użytkowania.