NIVEA MEN ZOSTAJE OFICJALNYM SPONSOREM REALU MADRYT I PREZENTUJE NOWĄ REGENERUJĄCĄ LINIĘ NIVEA MEN SENSITIVE

Dwóch mistrzów tworzy jedną drużynę! NIVEA MEN, lider w pielęgnacji mężczyzn oraz światowej sławy klub piłkarski REAL MADRYT rozpoczynają oficjalną współpracę. Liderów połączyła wspólna idea. Zarówno NIVEA MEN, jak i REAL MADRYT mają na celu aktywizowanie mężczyzn, tak aby uwolnili pełny potencjał swoich możliwości. Jak się okazuje, kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do codziennych wyzwań, które jest jednocześnie jednym z największych źródeł pewności siebie. Badanie przeprowadzone przez markę NIVEA ujawnia, że aż 92% mężczyzn potwierdziło, że gdy czują się dobrze we własnej skórze, osiągają lepsze wyniki, zarówno w sporcie jak i w pracy.


Eksperci NIVEA MEN od lat pomagają przygotowywać mężczyzn do codziennych wyzwań i wprowadzają kolejne nowości odpowiadające na ich różne potrzeby. Tym razem, w uwolnieniu pełnego potencjału, pomoże REGENERUJĄCA LINIA NIVEA MEN SENSITIVE.
Dodatkowo, wielu mężczyzn postrzega podrażnienia i zaczerwienienia jako naturalny i nieunikniony skutek golenia. By zerwać z tym stereotypem, eksperci NIVEA MEN wprowadzili nowość, która sprawi, że golenie nie będzie już nigdy kojarzone z dyskomfortem. REGENERUJĄCA LINIA NIVEA MEN SENSITIVE pomaga uniknąć podrażnień, zapewniając szybką i skuteczną regenerację skóry oraz ukojenie. Dodatkowo, wszystkie produkty z linii nie zawierają alkoholu.

REGENERUJĄCY BALSAM PO GOLENIU NIVEA MEN - unikalna formuła regeneruje i koi skórę, jednocześnie zmniejszając podrażnienia. Wszystko dzięki naturalnym składnikom, które poprawiają kondycję skóry:
o rumianek: dobrze znany jako środek kojący i przeciwzapalny
o ekstrakt z lukrecji: działa przeciwzapalnie dzięki eucerynie, która jest znanym przeciwutleniaczem.

REGENERUJĄCY ŻEL DO GOLENIA NIVEA MEN - aktywnie chroni skórę przed podrażnieniami wywołanymi goleniem, jednocześnie wspomagając regenerację skóry. Specjalnie opracowana w trosce o wrażliwą skórę formuła została wzbogacona o wyjątkowe składniki:
o rumianek: mający właściwości kojące i przeciwzapalne
o witamina E: chroni przed podrażnieniami wywołanymi goleniem.

REGENERUJĄCA PIANKA DO GOLENIA NIVEA MEN - przynosi ukojenie i chroni wrażliwą na podrażnienia skórę podczas golenia. Zmiękcza zarost umożliwiając golenie blisko skóry i redukuje ryzyko drobnych zacięć. Zawiera:
o rumianek, który działa kojąco i przeciwzapalnie.