Nonszalancka elegancja od Nife - nowa kolekcja polskiej marki

Polska marka Nife nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną odsłonę, charakterystycznego dla siebie stylu soft office. Nowa kolekcja na sezon jesień/zima 17/18 została stworzona dla kobiet ceniących prostotę nade wszystko. Rządzą w niej nowoczesność, wyrafinowanie i nonszalancka elegancja.

Biznesowy dress code kojarzy się głównie z surowym męskim światem. Projektantka marki – Agnieszka Paul przełamuje te zasady, czyniąc modę biznesową bardziej kobiecą i delikatną. Dlatego w nowej kolekcji Nife oprócz klasycznych i ponadczasowych fasonów, znajdziemy delikatne falbany i draperie, które subtelnie podkreślają walory kobiecego ciała. Absolutną nowością jest pojawienie się eleganckich swetrów, które w tym sezonie zestawiamy z ołówkowymi spódnicami.

Kolorystyka kolekcji AW 17/18 skupia się przede wszystkim na stonowanych barwach  –  idealnych dla biurowego i biznesowego dress codu. Dominują różne odcienie szarości, granaty, róże, czerń i kolor khaki. Rola wzoru w nowej kolekcji skupia się głównie na ożywieniu bazy. Proste formy nie mogą być monotonne. Dlatego wzory w nowej kolekcji zostały zaprojektowane tak, by nie zakłócały i nie górowały nad całością, ale ożywiały i odmładzały stylizację. Pudrowe printy w kropki i geometryczne desenie w odcieniach grafitu i różu doskonale zagrają zarówno jako element biurowego dress-code’u, jak i casulowej stylizacji.

Po raz drugi już marce Nife udało się stworzyć wyjątkową propozycję dla klientek, w postaci idealnie skrojonego klasycznego trencza w kolorze ciemnej khaki - projekt jest bardzo uniwersalny i długo pozostanie na czasie.

Fotograf: Kamil Majdański
modelka: Weronika Żebrowska/ Uncover Models
włosy i makijaż: Michał Karbowski
Stylizacja i produkcja sesji - Alex Kawałko
Video - Konrad Bąk