Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/stories/news/news/kmscalifornia/190213/.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/news//news/kmscalifornia/190213/

Nowa Kampania walentynkowa Renee!

Najnowsza kampania walentynkowa Renee opiera się przede wszystkim na kobiecości, pewności siebie, elegancji i pytaniu… Jaki jest Twój PERFECT MATCH? Film kampanijny opowiada o Nas - Kobietach. Niektóre z nas mają już swoje drugie połówki, niektóre jeszcze ich poszukują. Tego jednego, idealnego PERFECT MATCH w swojej garderobie!

Każda Kobieta jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Tę myśl Renee zaprezentowało w najnowszej kampanii walentynkowej. Głównym hasłem jest PERFECT MATCH, czyli idealny wybór… stylizacji! Kobiety pewnym siebie tonem wybierają swoje przyjemności jakimi są ich stylowe ubrania. Lubią czuć się kobieco, seksownie, z klasą. Uwielbiają być SOBĄ. Każda ma swój styl, który odzwierciedla jej charakter i osobowość.
Stąd właśnie pomysł na Kobiety: OWNER, LOVER i INDEPENDENT.

W kampanię została zaangażowana jedna z najpiękniejszych, polskich modelek Sabina Wrotny.

{gallery}/news/kmscalifornia/190213/{/gallery}

Kobieta LOVER pyta…
Mój PERFECT MATCH? To Ideał. Miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszej randki wiedziałam, że nasza znajomość podąża w dobrym kierunku i będziemy razem. I tak też się stało. To moje prawdziwe Love Story. Dodaje mi On pewności siebie i jest zawsze, kiedy tego potrzebuję.

Kobieta OWNER uwielbia…
…filtrować. Mój idealny PERFECT MATCH napotykam na swojej drodze co jakiś czas i zawsze myślę, że to ten jedyny. Nie przywiązuję się. Jestem kochliwa i lubię zdobywać. To jest coś co sprawia, że mogę wszystko i wiem, że świat należy do mnie.

A czym PERFECT MATCH jest dla Kobiety INDEPENDENT?

PERFECT MATCH? To zaufanie, szczerość i prawdziwa, głęboka relacja. Na te wartości potrzeba czasu i wytrwałości. Cenię bliskość. To właśnie na niej mogę zbudować związek, który będzie intensywny i satysfakcjonujący. Żyję szybko i pragnę czuć się wolna, by nikt nie tłumił we mnie moich pragnień.

Media