Nowość! Szczoteczka Jordan Advanced

Regularna wymiana szczoteczki jest niezwykle ważna dla skutecznego usuwania płytki nazębnej, oraz dokładnego oczyszczania zębów i dziąseł. Często zapominamy o upływie 3 miesięcy, po których należy użyć nowej szczoteczki.

Marka Jordan przygotowała nową linię szczoteczek Advanced, które przypominają o zmianie. Szczoteczki Advanced posiadają granatowe włosie Change MeTM, które po 3 miesiącach regularnego szczotkowania zębów odbarwia się na kolor biały, sygnalizując potrzebę wymiany szczoteczki na nową.

 

Dentyści rekomendują wymianę szczoteczek co 3 miesiące, a także po przebyciu chorób takich jak grypa, przeziębienie i infekcje jamy ustnej.

Szczoteczka Jordan Advanced posiada unikalne włosie Change MeTM , które zmieniając kolor po 3 miesiącach używania, przypomina o wymianie szczoteczki na nową. Odpowiednia ilość i ułożenie włosia oraz ergonomiczna rączka pozwalają na skuteczne i dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni jamy ustnej. Przedłużone włosie na końcu główki dociera do trudnodostępnych miejsc.