Oswajamy zimę rozgrzewającą kąpielą z Dairy Fun

Zima potrafi być piękna, a jednocześnie okrutna dla naszego ciała. Codziennie szuka się sposobów na rozgrzanie, a jednocześnie pielęgnację ciała, które na co dzień musi sprostać ciężkim warunkom atmosferycznym. Śnieg, deszcz, minusowe temperatury i lodowaty wiatr przesuszają skórę, która wymaga dopasowanej pielęgnacji.

Najczęściej w walce z zimą sięga się po ciepłe koce i rozgrzewające napoje. Jednak najlepszym sposobem na rozgrzanie ciała po całym dniu pracy jest rozgrzewająca kąpiel. Taki odprężający rytuał to najlepszy sposób na długie, zimowe wieczory. Gorąca woda, piękne zapachy, a do tego pielęgnacja ciała. To też doskonała chwila wytchnienia po długim dniu, kiedy możemy zadbać o nasze ciało i zmysły w mroźny wieczór.

W trakcie takiej kąpieli warto wykorzystywać przeznaczone do tego pachnące sole i płyny, których aromaty wpływają na wszystkie zmysły. W zimowe dni świetnie sprawdzą się wyjątkowe zapachy takie jak mleko, miód, kokos i czekolada, czyli takie, które kojarzą się z delikatnością, odprężeniem. Słodko otulają ciało, a przy okazji mają właściwości kojące i relaksujące. Takie rozgrzewające kąpiele doskonale przygotowują ciało na kolejne zabiegi pielęgnacyjne – masło, czy balsam do ciała świetnie się wchłonie i pozostawi skórę gładką i nawilżoną.