PLAN-R Sylwia Prawdzik design by Gym Hero

Wyobraź sobie, że potrafisz wytrwać na dowolnej zdrowej diecie i kontynuować zdrowy styl życia już na zawsze. Wyobraź sobie, że skończyłaś z podjadaniem i przejadaniem się na dobre, a na Twoim stole zagościł umiar. Wyobraź sobie, że jesteś konsekwentna, wytrwała i zmotywowana. To wszystko osiągniesz pracując każdego dnia z przepięknie zaprojektowanym PLAN-R od Gym Hero. 


PLAN-R  to pierwsza taka pozycja w Polsce! 3-miesięczny program odchudzania i zmiany nawyków w formie planera i kalendarza w jednym. PLAN - R został opracowany na podstawie autorskiego Programu Chudnij Głową Sylwii Prawdzik. Kolejność zaproponowanych ćwiczeń została zaprojektowana tak, aby każdy skutecznie i stopniowo mógł wprowadzić zdrowe nawyki w życie. Ćwiczenia przedstawione w PLAN - R wywodzą się z jednej z najbardziej skutecznych metod pracy z człowiekiem - terapii poznawczo-behawioralnej, która pozwoliła na odkrycie związku między myśleniem, emocjami, a zachowaniem. To właśnie dzięki zmianie myślenia oraz zdobyciu innych umiejętności przedstawionych w PLAN – R skutecznie oprzesz się pokusom.       

PLAN – R pomoże odzyskać kontrolę nad jedzeniem, podjadaniem i przejadaniem. Dowiesz się jak jeść ulubione potrawy i chudnąć, a także przezwyciężysz trudności, jakie pojawiają się w trakcie odchudzania.

Pracę z Plan-R zacząć można w dowolnym momencie roku. Codzienne zadania, plan i monitoring posiłków a także zarządzanie czasem i trening nawyków -  na tego typu notatki również znajdziesz miejsce w PLAN-R. Gym Hero prezentuje nowoczesne narzędzie i zbiór skutecznych ćwiczeń oraz technik, które pomogą zmotywować się do pracy nad sobą oraz wytrwać w postanowieniach.

Od 7 stycznia 2019, w każdy poniedziałek o godz. 20.30 Gym Hero zaprasza na spotkania online z autorką PLAN-R Sylwią Prawdzik.

O autorach

Sylwia Prawdzik - specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz zaburzeń odżywiania. Z wykształcenia jest psychologiem, specjalistą ds. żywienia i terapeutą, autorką licznych artykułów pojawiających się w prasie oraz autorką Programu Chudnij Głową©. Jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz nauczanie zdrowych nawyków. W swojej pracy na co dzień pomogła już setkom kobiet nauczyć się zdrowych nawyków, zaakceptować i pokochać swoje ciało oraz osiągnąć trwałe efekty w odchudzaniu.

Pozwól, że Tobie również pomoże w zmianie.