Przywitaj jesień z gładkim ciałem.

Lato się skończyło, nie oznacza to jednak, że wraz z nadejściem chłodniejszych dni i założeniem grubych swetrów zapominamy o pielęgnacji swojego ciała. O dobre samopoczucie i piękny wygląd warto dbać cały rok. Z pomocą i ze sposobem na idealnie gładkie ciało przychodzi marka BaByliss Paris i przedstawia depilator świetlny BaByliss Homelight Sensor G960E z sensorem fototypu skóry, który pomoże w pozbyciu się zbędnych włosków i przyniesie długotrwały efekt gładkiej skóry.


Nasze ciała nie są wystawione już na bezpośrednią ekspozycję światła słonecznego, co oznacza, że jesień to doskonała pora by rozpocząć swoją przygodę z depilacją świetlną i cieszyć się gładkim ciałem przez cały rok. Dlaczego depilacja świetlna to najlepszy wybór dla naszego ciała? Depilacja świetlna IPL to innowacyjna i bezbolesna technologia depilacji impulsami świetlnymi. Depilator emituje wiązkę bezpiecznych i rozproszonych promieni świetlnych, które przenikają w głąb skóry i usuwają zbędne owłosienie.
Największymi zaletami depilacji świetlnej są szybkość i długotrwała skuteczność. Pierwsze efekty depilacji widoczne są już po 8 tygodniach. Jej skuteczność została potwierdzona klinicznie – o 90%  mniej włosków przy regularnym stosowaniu depilatora. Przy wyborze urządzenia warto kierować się jego innowacyjnością i przewagą konkurencyjną.
Depilator świetlny BaByliss Homelight Sensor G960E to najlepszy wybór zapewniający prostą, skuteczną i bezpieczną depilację w domowych warunkach. Jest on wyposażony w sensor fototypu skóry, czyli czujnik, który automatycznie dopasowuje poziom natężenia intensywności światła do odcienia skóry.

Jeszcze większa precyzja
W zależności od miejsca aplikacji depilator posiada dwie wymienne nasadki o różnych wymiarach, które pozwalają na osiągnięcie oczekiwanego efektu bez podrażnień.  
Tryb Precyzyjny dociera do wrażliwych i trudnodostępnych miejsc, natomiast tryb Gliss pozwala na szybszą depilację większych partii ciała.

Bezpieczeństwo i długa żywotność
Depilator BaByliss Homelight Sensor G960E posiada 5 poziomów intensywności światła, co pozwala na dostosowanie depilatora do indywidualnych potrzeb – w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry. Natomiast innowacyjna technologia kwarcowa gwarantuje żywotność nawet do 300 000 błysków, co przekłada się na aż 50 lat użytkowania.

Aplikacja Homelight Connected
Unikalna, bezpłatna aplikacja Homelight Connected pozwala na pełną personalizację zabiegu. Dzięki niej nie zapomnimy o dacie następnej depilacji i precyzyjnie zaplanujemy cały cykl zabiegów.

Ciesz się piękną i gładką skórą przez cały rok z depilatorem świetlnym BaByliss Homelight Sensor G960E.