Ruszaj się z GO Sport! Dzień Sportu na Orlikach już 9 września!

Już w najbliższą sobotę - 9 września odbędzie się Dzień Sportu na Orlikach - jego organizatorami jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej we współpracy z animatorami realizującymi program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu 2017”.

Ponad 150.000 osób z całej Polski weźmie udział w tym wielkim festynie sportowo-rekreacyjnym, który w sobotę o godzinie 11:00 rozpocznie się na blisko 400 orlikach w 16 województwach. Debiutująca w tym roku impreza będzie kontynuowana w kolejnych latach dla promocji aktywnego, rodzinnego stylu życia.

Marka GO Sport została partnerem technicznym tego wyjątkowego eventu zapewniając organizatorom i uczestnikom piłki, gwizdki, znaczniki i wszelki potrzebny do przeprowadzenia zawodów sprzęt.

Firma GO Sport  od wielu lat jest propagatorem zdrowego i aktywnego trybu życia również wśród najmłodszych pasjonatów sportu.

„Wiemy jak ważną rolę odgrywa aktywność fizyczna w dobie postępu cywilizacyjnego i jak kluczowa dla rozwoju dzieci i młodzieży jest edukacja sportowa oraz promocja sportu od najmłodszych lat, dlatego zdecydowaliśmy się wspólnie z fundacją być częścią imprezy organizowanej na Orlikach – mówi Sebastien Jedrej Prezes Zarządu Gosport Polska.

Dzień Sportu na Orlikach będzie świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu dla rodzin z dziećmi i stworzy możliwość integracji poprzez aktywność fizyczną. Marka GO Sport z wielką przyjemnością włącza się w wydarzenie i kibicuje wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy już 9 września!