Sprytne patenty na sprzątanie z Janem

Nadeszła wiosna, a wraz z nią porządki. Aby Ci je ułatwić, razem z Janem Niezbędnym zdradzamy nasze sprytne patenty. Poświęcając codziennie chwilę na sprzątanie sprawisz, że w sobotę mieszkanie będzie lśniło, a Ty będziesz mogła spędzić weekend na niczym niezakłóconym relaksie. Dobra organizacja kluczem do sukcesu!

 

Poniedziałkowy błysk

Metod mycia okien jest wiele. Poczynając od octu, papieru gazetowego, poprzez sok z cytryny, na wodzie z amoniakiem kończąc. Wszystkie te sposoby są dobre i sprawdzone, aczkolwiek znamy

prostsze rozwiązanie. Zamiast chwytać się skomplikowanych metod, sięgnij po ściereczki z mikrofibry do mycia okien. Zalety? Szybkie i wygodne mycie przy użyciu jedynie odrobiny wody. Jeszcze prościej sprawa ma się z lustrami. Ściereczki nasączane na zawsze rozprawią się z problemem uporczywych smug, a  do tego zawsze możesz je mieć pod ręką i na bieżąco dbać o czystość nie tylko luster, ale również innych szklanych powierzchni.

Wtorkowa walka z kurzem

Kiedy okna i lustra już lśnią, pora zabrać się za wycieranie kurzy. Nie musi jednak być to mozolna i uciążliwa batalia. Spróbuj patentów Jana i użyj ściereczki elektrostatycznej, która skutecznie pochłania zanieczyszczenia, dzięki czemu nie unoszą się one w powietrzu, a Ty nie masz wrażenia, że świeżo wytarta powierzchnia znów pokryła się warstwą kurzu.  W przypadku mebli, doskonale sprawdzą się również ściereczki nasączane – nie pozostawiają smug, a do tego dzięki zawartości wosku pszczelego, tworzą na czyszczonej powierzchni barierę ochronną, nadając jej przy tym połysk.

Środowe zmagania z podłogami

To już półmetek zmagań z domowymi porządkami. Okna i lustra lśnią, w całym domu nie ma nawet odrobiny kurzu, a zatem przyszła pora na podłogi. Idealnym sprzymierzeńcem w tej rozgrywce będzie ścierka z mikrofibry do podłogi. Panele, drewniany parkiet, gres – nic nie jest jej straszne. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa ściereczka pomoże Ci zatroszczyć się o lśniące czystością podłogi bez większego wysiłku. Dzięki innowacyjnej strukturze ultra cienkich włókien mikrofibry usuwa wszelkie zanieczyszczenia (w tym tłuszcz i kurz) znacznie efektywniej niż zwykłe ścierki.

Jak wiesz, podłogi (zwłaszcza w kuchni) bardzo szybką się brudzą. Aby móc codziennie cieszyć się efektem czystości, zaopatrz się w ściereczki nasączane do podłóg, które będziesz mieć zawsze pod ręką. Są dosyć duże, co ułatwi wytarcie większej powierzchni. Możesz je również bez problemu nałożyć na płaskiego mopa. Dzięki nim szybko i skutecznie uporasz się z zabrudzeniami.

Ich niepodważalne atuty to natychmiastowy efekt bez konieczności czekania na wyschnięcie podłogi oraz jednorazowa ściereczka niewymagająca dodatkowego zużycia wody, czy środków czyszczących.

Magiczny czwartek

Dlaczego magiczny? Dlatego, że przy użyciu m.in. magicznej gąbki od Jana Niezbędnego, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez użycia detergentów pozbędziesz się zabrudzeń w swojej łazience (wykorzystaj ją również do porządków w innych pomieszczeniach). Glazura, umywalka, wanna – wszystko pozostanie nieskazitelnie czyste. Na zwieńczenie łazienkowych porządków, użyj ściereczek nasączanych – podobnie jak inne tego typu ściereczki są bardzo wygodne, proste w użyciu i zawsze możesz je mieć w szafce łazienkowej, tak aby cieszyć się czystą przestrzenią możliwie najdłużej – a przynajmniej do następnego „magicznego czwartku”.

Kuchenne rewolucje

.. porządkowe! Do pełni szczęścia płynącego z lśniącego czystością mieszkania pozostała jedynie kuchnia – serce całego domu. Dlatego nie zwlekaj i chwyć niezbędny przybornik od Jana. Razem pokonacie wszelkie zabrudzenia! W składzie zmywaki profilowane TRIO, ściereczki nasączane do kuchni oraz gąbkościerka celulozowa, która wyśmienicie sprawdzi się w wycieraniu do sucha blatu, zlewu, kuchenki i nie tylko. Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury włókna celulozowego, jest w stanie wchłonąć nawet 200 ml wody, a zatem średnią zawartość szklanki. Bo dobre wsparcie to podstawa!

Weekendowy  relaks

Dzięki wysiłkowi włożonemu w porządki w trakcie minionych pięciu dni, Twoje mieszkanie lśni czystością, a Ty możesz oddać się w pełni niczym niezakłóconemu odpoczynkowi. I niezależnie od tego, czy jesteś fanką słodkości, czy też masz inne słabości, pamiętaj aby wynagrodzić sobie trudy tygodnia. Dzięki temu z uśmiechem powrócisz do domowych obowiązków w kolejnych dniach.

Żyj wygodniej!