STWORZONE, BY LEŻEĆ JAK ULAŁ. BODY BESPOKE OD WRANGLERA JUŻ TU SĄ!

#BodyBespoke to specjalna linia dla #WranglerGals. Innowacyjne podejście, przez które każdy rozmiar projektujemy osobno, to nasz sekret dżinsów świetnie leżących na każdej z Was.

Opracowaliśmy wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala nam tworzyć zgrabne dżinsy idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar.

KAŻDY ROZMIAR SIĘ LICZY
Wszyscy to znamy – dżinsy w pewnym rozmiarze, które idealnie leżą na twojej koleżance, nie muszą leżeć świetnie na tobie. Tak już jest. Dlatego Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na tym, kto będzie go nosił – na tobie!

NAUKOWE WYTŁUMACZENIE
Zaprosiliśmy do współpracy inżynierów z Uniwersytetu Kalifornijskiego i zadaliśmy im szczere pytanie: „Co sprawia, że dżinsy w danym rozmiarze świetnie wyglądają, przynajmniej od tyłu?” Ich odpowiedź naprawdę nas zaskoczyła. „To pozycja kieszeni.”

KIESZENIE ROBIĄ RÓŻNICĘ
Czy wiesz, że piękno leży w równowadze i symetrii? Ta sama zasada dotyczy tylnej części dżinsów. Dopóki kieszenie nie mają odpowiednich proporcji i nie są w odpowiednim miejscu, dżinsy nie będą wyglądać dobrze. Wrangler Body Bespoke stosuje tę regułę do każdego rozmiaru i fasonu dżinsów. Dzięki niej możesz cieszyć się parą spodni idealnie dopasowaną do sylwetki.