Substancje aktywne, które warto wprowadzić do wiosennej pielęgnacji

Silne działanie antyoksydacyjne, wyrównujące koloryt skóry i przeciwstarzeniowe to główne właściwości substancji aktywnych, które znajdziemy w wiosennych zestawach dermokosmetyków Sesderma. Jest to m.in. idebenon – najsilniejszy antyoksydant, czy kwas traneksamowy – nowe odkrycie w walce w nierównym kolorytem skóry, które dodatkowo ją nawilża. We wszystkich dermokosmetykach zastosowano nanotechnologię, która ułatwia składnikom aktywnym dotarcie do głębokich warstw skóry, dając efekty nieporównywalne z tradycyjnymi kosmetykami.

SILNA ANTYOKSYDACJA I NAWILŻENIE DLA SKÓRY ZMĘCZONEJ, ODWODNIONEJ, Z PRZEBARWIENIAMI

Resveraderm Krem-Żel (50 ml) i Hidraderm TRX Serum (30 ml)

Resveraderm Krem-żel swoje działanie opiera na idebenonie, antyoksydancie II generacji, syntetycznym analogu koenzymu Q10, uznawanym za jeden z najsilniejszych antyoksydantów na świecie. Działanie idebenonu potęguje resweratrol, substancja występująca naturalnie w winogronach, galusan epigallokatechiny pozyskiwana z zielonej herbaty, ekstrakt z kory sosnowej oraz stabilna postać witaminy C. Resveraderm zabezpiecza skórę przed wpływem czynników zewnętrznych  takich jak smog, a także redukuje widoczne na skórze objawy stresu czy zmęczenia. Dodatkowo daje efekt ujędrnienia skóry. Z kolei Hidraderm TRX opiera swoje działanie na właściwościach kwasu traneksamowego, który wspiera walkę z przebarwieniami różnego pochodzenia, spowodowanymi ciążą, zażywaną antykoncepcją czy przebytym stanem zapalnym. Hidraderm TRX zawiera także 3 postacie kwasu hialuronowego, który zapewnia nawilżenie wszystkich warstw skóry, niweluje zmarszczki i przywraca młody wygląd skórze. Zestaw nadaje się do całodziennego stosowania, działa antyoksydacyjnie, przeciwstarzeniowo i wyrównująco koloryt jednocześnie. Dla każdego rodzaju skóry.

POŁĄCZENIE SUBSTANCJI DEPIGMENTUJĄCYCH, ANTYOKSYDACYJNYCH I SPF50 DLA BEZPIECZNEJ PIELĘGNACJI PRZECIWKO PRZEBARWIENIOM I FOTOSTARZENIU

Azelac RU SPF50 (50 ml) + Ferulac Serum (30 ml)

Emulsja rozświetlająca Azelac RU SPF50 została opracowana tak, że łączy w sobie 3 działania: depigmentujące, ochronne, przeciwstarzeniowe. Zawiera kwas azelainowy i traneksamowy, zwalczające przebarwienia, filtry fizyczne oraz chemiczne SPF50, rozświetlające pigmenty oraz czynniki wzrostu TGF-BETA 2, które regenerują macierz skórną i wzmacniają rusztowanie skóry. Dzięki nanotechnologii składniki emulsji docierają aż do warstwy skóry właściwej, zapewniając intensywne działanie depigmentujące Takie właściwości zapewniają niezwykłą wygodę stosowania – znacznie ograniczają ilość kosmetyków potrzebnych do codziennej pielęgnacji, bez względu na pogodę. Nie potrzebujemy dodatkowego filtra przeciwsłonecznego, czy osobnego kosmetyku działającego przeciwstarzeniowo, gdyż wszystkie te funkcje zamknięte są w jednym preparacie. Zawarte w Azelac RU SPF50 rozświetlające pigmenty sprawią, że skóra będzie pełna blasku. Z kolei kwas ferulowy, zawarty w serum liposomowym Ferulac to silny antyoksydant, który zmniejsza uszkodzenia wywołane przez promieniowane UV: odwodnienie, drobne zmarszczki i przebarwienia. Zestaw do codziennego i całorocznego stosowania.

ZESTAW ODBUDOWUJĄCY MŁODOŚĆ SKÓRY Z POZIOMU DNA

Sesgen 32 Krem i Serum aktywujące komórki

Sesgen 32 to kuracja przeciwstarzeniowa, która niweluje nie tylko widoczne objawy starzenia się, ale również źródło problemu. Ta nowatorska linia dermokosmetyków anti-aging, dzięki zastosowaniu nanotechnologii i innowacyjnych składników, działa na poziomie genów, przedłużając żywotność komórek i regenerując te uszkodzone, dzięki czemu skóra odzyskuje młody wygląd. Najważniejszym składnikiem Sesgen 32 jest teprenon, który stabilizuje telomery, odwraca zmiany w ekspresji genu i opóźnia starzenie się komórek, wydłużając ich życie o jedną trzecią. Wpływa na redukcję oznak starzenia i neutralizuje oznaki zarówno funkcjonalne – utrata nawilżenia, przebarwienia, jak i strukturalne – zmarszczki, rozszerzone pory, rumień. Linia Sesgen 32 została stworzona z myślą o osobach narażonych na zaburzenia rytmu dobowego ze względu na charakter pracy: osoby pracujące w trybie zmianowym, podróżujące, zmieniające strefy czasowe. Sesgen 32 reguluje cykl procesów metabolicznych skóry zaburzonych przez stres, nieregularny sen, jet lag itp.

Dermokosmetyki Sesderma są dostępne w wybranych aptekach stacjonarnych i internetowych, gabinetach lekarskich (m.in. dermatologicznych i medycyny estetycznej) oraz gabinetach kosmetycznych.