Teva wkracza do świata mody - Zuza Bijoch fanką innowacyjnych sandałów.

Ciekawostka dla fanów mody, życia gwiazd oraz …miłośników świata outdooru. Zuzanna Bijoch, stanowiąca absolutny top światowego modelingu, dołączyła do grona gwiazd identyfikujących się z sandałami Tevy. Brand ten należy do amerykańskiego Deckersa, posiadającego w swoim portfolio m.in. Hokę One One . O ile Steven Spielberg czy Britney Spears nie skrywają swojej sympatii dla innowacyjnych butów biegowych, o tyle Zuza postawiła na sandały, których niekwestionowaną ikoną jest właśnie Teva.

  • 0

Najnowsza odsłona kobiecych modeli One Star

Converse projektuje klasyczne sylwetki, które nieustannie  ewoluują. Najlepszym dowodem na to są buty z nowej kolekcji One Star Classic Suede, w których legendarna sylwetka One Star została odświeżona jasnymi kolorami i wzbogacona o wygodną, wyłożoną siateczką cholewkę.

  • 0

We are all made of stars.

Pierwsza sesja młodej marki Sirène to odzwierciedlenie kosmicznych inspiracji jej twórców, pochwała dla detalu i finalny nieziemski klimat stworzony wokół opraw optycznych.

  • 0

PASTELOWE ODCIENIE LATA BY INSOMNIA

Sezon letni według marki by Insomnia będzie niezwykle kolorowy, pełen wyjątkowych, kobiecych barw. Jasne pastele w połączeniu z klasyczną bielą to najlepsze rozwiązanie na upalne dni. W tym sezonie polski brand w swoich stylizacjach pokazuje jak łączyć najmodniejsze kolory lata!

  • 0

Neo-retro, czyli sztuka kontrastu

Autorska linia Ranity Sobańskiej na sezon jesień zima 2017/2018 to czyste, podstawowe kolory i transparentne materiały. Projektantka stworzyła kolekcję w stylu neo-retro opartą na kontraście, gdzie umiejętnie zastosowała podstawową zasadę tego trendu – eklektyczne przełamania dawnej stylistyki retro współczesnymi akcentami modowymi. W sesji wystąpiła znana i utalentowana aktorka Karolina Gorczyca, której klasyczna uroda oraz sportowa kobieca sylwetka doskonale zgrały się z charakterem kolekcji.

  • 0

Wakacyjny niezbędnik ESOTIQ

Pakowanie walizki przed wyczekiwanym urlopem to dla niektórych nie lada wyzwanie.  ESOTIQ podpowiada, o czym pamiętać kompletując wakacyjny modowy niezbędnik.

  • 0

Nieziemska jakość, gwiezdny blask, kosmiczna technologia

Sirène powstała z miłości do piękna, gwiazd oraz wszechświata. W dążeniu do perfekcji, jej twórcy przypominają inżynierów kosmonautyki, którzy realizują odwieczne pragnienie lotu do gwiazd. Jak astronauci podążający za swoimi marzeniami, twórcy Sirène postawili sobie za cel doskonałe rzemiosło.

  • 0

Ciao Bella x Puglia

Morska, słona bryza, gorące piaszczyste plaże, zielone liście i opalona, złota skóra…nareszcie dotarliśmy na miejsce. Letnia wakacyjna kolekcja. Ciao Bella.

  • 0