Jedyna taka podróż z Answear.com – odkryj Orient Express.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a wraz z nią świeża energia. Zaczerpnijmy inspiracji i bez wychodzenia z domu przenieśmy się na wspaniałe wojaże po Bliskim i Dalekim Wschodzie. Niepowtarzalny klimat orientu – to właśnie on stał się inspiracją najnowszej kolekcji marki Answear!

  • 0

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w walentynkowej sesji dla born2be!

Młoda para kojarzona z serialem Rodzinka.pl - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu wzięli udział w swojej pierwszej, wspólnej sesji zdjęciowej. Dotychczas mało było ich publicznych projektów poza planem zdjęciowym, dlatego ta sesja już cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem.

  • 0

Nowa Kampania walentynkowa Renee!

Najnowsza kampania walentynkowa Renee opiera się przede wszystkim na kobiecości, pewności siebie, elegancji i pytaniu… Jaki jest Twój PERFECT MATCH? Film kampanijny opowiada o Nas - Kobietach. Niektóre z nas mają już swoje drugie połówki, niektóre jeszcze ich poszukują. Tego jednego, idealnego PERFECT MATCH w swojej garderobie!

  • 0

COME ON, BABY, LIGHT MY FIRE!

Podkręć atmosferę na Walentynki razem ze stylowymi propozycjami od Esprit!  Warstwowe sukienki i swetry zostały stworzone z myślą o romantyczniej kolacji. Czerwone spodnie w połączeniu z pasiastą górą? To święto Kupidyna w casualowym wydaniu.

  • 0

Niech żyje bal!

Karnawał to wspaniały okres tętniący życiem, kolorami i spotkaniami towarzyskimi. Celebrujmy go w odpowiedni sposób! Pozwólmy naszej stylizacji wyrazić naszą radość związaną z okresem beztroskiego, karnawałowego szaleństwa - im więcej wyobraźni włożymy w jej tworzenie, tym lepiej!

  • 0

Winter Sale w Nife – fantastyczne projekty w atrakcyjnych cenach

Początek roku to zawsze czas sprzyjający wyprzedażom. Wielkie sieciówki przeceniają swoje kolekcje i dzięki temu w przystępnej cenie możemy zakupić to, co jeszcze chwilę temu było dla nas za drogie. Śladami wielkich firm idą również marki projektanckie, dzięki czemu możemy kupić polskie projekty w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeśli lubisz styl soft office i biurowy dress code lubisz wzbogacić ciekawszymi ubraniami powinnaś sprawdzić co znajdziesz w ofercie Nife.

  • 0

Karnawałowe wariacje imprezowe!

Po hucznych obchodach Nowego Roku następuje kolejny imprezowy okres – kolorowy, radosny i bardzo efektowny karnawał! Zdecydowanie, w organizacji karnawałowych zabaw mistrzem są mieszkańcy Rio de Janeiro. Zainspirujmy się, poczujmy gorący klimat brazylijskiego miasta i wybierzmy naszą perfekcyjną kreację!

  • 0

Poznaj efekt #mokokolor Never Ever

Zastanawiasz się czym jest #mokokolor? To wszystko co naprawdę kochamy w modzie. Szaleństwo, nieprzewidywalność, wolność. Kobieta, która podda się efektowi #mokokolor nie przejdzie niezauważnona. Od zawsze kwintesencją Never Ever jest kolor. To dlatego w naszych kolekcjach znajdujesz fuksję, limonkę, pomarańcz czy złoto. Czerwona krata od stóp do głów, wzór panterki w kolorze niebieskim, olbrzymie, wręcz przerysowane kolorowe kwiaty, płaszcz a’la pluszowy miś – my mówimy: czemu nie?!

  • 0

CETTE FEMME LIBRE w wiktoriańskim stylu!

Nowa, wyrazista marka ubrań. Cette Femme Libre łączy wiele sprzeczności: seks i romantyzm, zniewolenie i wyzwolenie, historię i współczesność. Główna projektantka i właścicielka Cette Femme Libre, Marta Wiktoria Wolniak, swoją premierową kolekcją składa hołd wszystkim silnym kobietom, które były dla niej inspiracją. Od królowej Wiktorii po królowe muzyki pop - Spice Girls.

  • 0