Trendy na plażę od ChiodoPRO

Dni stają się coraz cieplejsze, a kobiety coraz chętniej sięgają już po san-dałki i pokazują zadbane stopy. Ekspertka marki ChiodoPRO radzi, jak przygotować się do lata i jaki pedicure będzie najmodniejszy w tym sezo-nie. Projektanci stawiają głównie na intensywne kolory, takie jak pomarańcz czy fiolet, kolorowy french, ozdoby w postaci kryształków Swarovskiego, geometryczne wzory, paski na paznokciach nude, metaliczne lakiery. Coraz częściej można zaobserwować różnorodną biżuterię w postaci koralików czy dżetów. Modne są nie tylko kolorowe, ale także błyszczące paznokcie.


- Hitem jest efekt Unicorn, który daje mnóstwo możliwości, ponieważ można go nałożyć na każdy kolor. Szczególnie polecam ten efekt na białym tle, gdyż wtedy paznokcie wyglądają zjawiskowo. Świetnie prezentują się również efekty lustra, które dają przepiękny efekt błyszczącej tafli na pa-znokciach. Idealnie wygląda on na barwach nude, bo przybiera wtedy cie-pły odcień. Odchodzimy już od tego, żeby paznokcie u stóp były takie same jak u rąk, więc wszelkie szaleństwa są dozwolone. W dalszym ciągu mod-nym kolorem na lato jest złoto. Ja polecam jego letnią wersję z wykorzy-staniem koloru białego i geometrii - podpowiada Agata Wiśniewska, Ma-ster Educator Akademii ChiodoPRO.

Co najważniejsze obydwa efekty sprawdzą się zarówno na lakierach hybry-dowych, jak i klasycznych. Należy jedynie pamiętać, że przed nałożeniem efektu klasyczny lakier powinien być idealnie suchy.
- Kluczem do trwałego manicure hybrydowego jest przygotowanie płytki: należy pamiętać o dokładnym odsunięciu skórek oraz oczyszczeniu natu-ralnej płytki paznokcia. Przed nałożeniem bazy płytka powinna być dokład-nie odtłuszczona czystym alkoholem. Bardzo istotne jest, aby nie skracać czasu utwardzania preparatów w lampie UB/LED, ponieważ prowadzi to do alergii oraz odpryskiwania produktów – dodaje Agata Wiśniewska.

Dla zwolenniczek klasyki marka ChiodoPRO, przygotowała serię Luxury French. To przede wszystkim odcienie nude, które pasują do wszystkich kobiet. Sprawiają, że dłonie wyglądają na smuklejsze, bardziej kobiece i zadbane. Lakiery hybrydowe ChiodoPRO gwarantują intensywność barw, a dzięki odpowiedniej konsystencji niezwykłą łatwość aplikacji. Nowością w tej serii są dwa półtransparentne odcienie 813 i 816, idealne do frencha.

Innowacyjna formuła zapewnia wyjątkową trwałość oraz niezmienną ja-kość stylizacji nawet do 21 dni! Dzięki temu przez cały urlop nie musimy się martwić o piękny kolor i stylizację na stopach.
Proponowane produkty ChiodoPRO: biały lakier BLACK & WHITE STYLE 794, cyrkonie Efekt lustrzanej powierzchni można uzyskać z produktem Galaxy Mirror – Proxima Centrauri

Polecane produkty

Efekt Unicorn:
- ChiodoPRO Efekt Fairytale Unicorn - nr 210,
- ChiodoPRO BLACK & WHITE STYLE 794 PERFECT WHITE 7M,

Efekt lustra: - ChiodoPRO Efekt lustrzanej powierzchni na paznokciach RAINBOW MIR-ROR – GOLD DUST 006 2G - ChiodoPRO Efekt szkła CANDY GIRL,
Odzoby na paznokciach: - Chiodo PRO Pędzelek metalowy z włosia naturalnego do żelu nr 004 z cyrkoniami, - ChiodoPRO Stylograf srebrny do zdobień z cyrkoniami to narzędzie do zdobień paznokci, ułatwiające wykonanie wzorów cienkich linii na pa-znokciach, ChiodoPRO to synonim wysokiej jakości prestiżowych produktów do manicure’u i pedicure’u w przystępnych cenach. Marka kieruje się po-trzebami klientów, opierając swoje kosmetyki na najnowszych trendach ze światowych wybiegów mody. Szeroka oferta ChiodoPRO, skierowana zarówno do klientek indywidualnych, jak i salonów kosmetycznych, obej-muje profesjonalne lakiery hybrydowe, żele do stylizacji paznokci, ozdoby, akcesoria oraz urządzenia lampy UV/LED.