Jakie są najczęściej popełniane błędy w makijażu?

Błędy w makijażu oczu Liczba nowości na rynku kosmetyków do makijażu zachęca do eksperymentów. Czasem żeby nauczyć się najlepszych sztuczek, trzeba ponieść kilka porażek. A czasem warto uczyć się na błędach innych osób. Bardzo często niestety popełniamy nieświadomie rozmaite błędy w makijażu oczu. Warto dowiedzieć się, o co chodzi, żeby wiedzieć, czego unikać.

  • 0

Wygodnie i swobodnie – odzież na lato od ESPRIT!

Poczuj się dobrze i baw się świetnie - niezależnie od wakacyjnych klimatów, możesz mieszać i łączyć kolorowe i zalotne stroje kąpielowe, bikini i narzutki plażowe od ESPRIT w końcówce sezonu. Zakochany w printach? Wybierz się nad morze, mając na sobie ubrania w tropikalne wzory, figlarne pąki lub  z falbanami zdobiącymi kostiumy jednoczęściowe i bikini, a także zwiewne sukienki.

  • 0

Lee dla Niej na jesień 2019

Nowa odsłona jesienno-zimowej kolekcji Lee odkrywa swoje mocne atuty – niezwykłe kolory oraz mięsiste tkaniny w parze z motywami zaczerpniętymi wprost ze stylu ulicznego. To zawadiacka propozycja o młodzieżowym duchu, której wcale nie brakuje dojrzałości – znajdziecie w niej kolorowy sztruks i dzianiny, a zaraz obok nich autentyczny surowy denim w stylu vintage. Tutaj fasony typowe dla odzieży roboczej idą krok w krok ze sportowymi inspiracjami, a całość nawiązuje do dziedzictwa marki, jednocześnie patrząc w przyszłość.

  • 0

Włoskie wakacje!

Włochy – jeden z ulubionych kierunków letnich. To niezaprzeczalnie kolebka kultury europejskiej, ale także miejsce które odwiedzamy ze względu na fantastyczne jedzenie i wyjątkową atmosferę. Italię kochamy za niesamowite kino, sztukę oraz… modę! Chiara Ferragni czy Monica Belluci? A może retro styl Sofii Loren? Bez względu na to kto Cię inspiruje, z kultowych włoskich stylizacji czerpać można garściami, o czym przekonuje najnowsza kolekcja marki bonprix.

  • 0

This is Esprit! – Nowa Kampania FW19

„Jak sprwić, aby świat był pełny radości?” Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa dla nadchodzącej jesiennej kampanii „To jest Esprit”. W poszukiwaniu odpowiedzi dotarliśmy do naszej społeczności #Espritcomm. Od Climate Activist do Up-Cycling Fan - ambasadorzy kampanii „This is Esprit” pokazują nam, jak tworzyć chwile szczęścia w życiu codziennym. Każdy na swój sposób. Główne przesłanie: Szczęście jest w twoich rękach. Zgodnie z tym, kolekcja prezentuje wartościowe dodatki, które przyczyniają się do tego, aby czuć się lepiej - dla każdego niezależnie od wieku czy garderoby. Świętujmy więc życie - z Esprit!

  • 0

Everbase od Diverse. Baza idealna

Budowanie wymarzonej stylizacji z reguły zaczyna się od dobrze dobranej bazy. Letnia kolekcja Everbase marki Diverse, to odpowiedź na oczekiwania mężczyzn, którzy nie rezygnując z klasycznych rozwiązań, chcieliby wprowadzić do swojej garderoby nutkę ekscentrycznych, energetycznych akcentów.

  • 0

Festiwalowe lato od ANSWEAR

Festiwale muzyczne - szerzące się szczęście i niespotykana energia bijąca od ludzi, którzy spotykają się w tym jednym specjalnym miejscu. Wszystkie te wyjątkowe elementy muzycznych dni zainspirowały markę ANSWEAR do stworzenia kampanii „Festiwalowe Lato”, która wplata modę koncertową do codziennych stylizacji.

  • 0