INDIGOOD™ Wrangler angażuje się w ekologiczne metody farbowania denimu!

Skąd się bierze niebieski denim? Niebieski denim powstaje w trakcie tkania, gdy włókna w kolorze indygo przeplata się z białymi, tworząc w ten sposób charakterystyczny splot o niebieskim kolorze. Tradycyjne metody barwienia zużywają znaczną ilość wody i energii, a produktem ubocznym są ścieki poprodukcyjne o niebieskim zabarwieniu.

  • 0

Rozpocznij lato w kostiumach Calzedonia!

Pierwsze słonecznie dni już za nami. Z myślą o tych stęsknionych za słońcem, urlopemi i sezonem plażowym Calzedonia przygotowała bogatą ofertę strojów kąpielowych w sam raz na lato. Marszczona tkanina rodem z lat 80 - tych? Soczyste neony? A może prosty minimalizm? Znajdź swój idealny model i ciesz się nadchodzącymi wakacjami!

  • 0

Pastel Romance od Misha – z miłości do finezji.

Pastelowe barwy i biel to zdecydowanie letni ulubieńcy. Skąpaną słońcem skórę i pierwszą opaleniznę pięknie wyeksponują, delikatne odcienie najmodniejszych barw sezonu oraz klasyczna biel. Najnowsza kolekcja marki Misha to projekty, które łączą w sobie wakacyjną lekkość i romantyczną nutę, tworząc najmodniejsze propozycje sezonu. 

  • 0

Kolekcja Swimwear – rajskie plaże i słoneczny look w nowej kolekcji od Diverse.

Słońce, piasek, ocean, krople wody mieniące się na rozgrzanej słońcem skórze – wymarzone wakacje już za moment. Tymczasem Diverse Swimwear, to propozycje myślami przenoszące nas już na rajskie plaże Kapsztadu. Kolekcji w szczególnej mierze przyświecał cel, aby każda kobieta czuła się pięknie i komfortowo – również na plaży.

  • 0

Summer of Wrangler czas zacząć!

Ty, ja i pusta droga przed nami. Tylko ty i ja, niebo i radio, nasze marzenia i trzeszczące country z głośnika. Zostawiamy przeszłość w tylnym lusterku. Próbują nas poskramiać, chcą, żebyśmy byli jak oni. Ale to się nie uda, kochanie! Jesteśmy inni niż wszyscy. Samotne wilki, imprezowicze. Przy whiskey gdzieś w podrzędnym barze, zabawa albo śmierć.

  • 0

Zwiastun jesiennej kolekcji Lee już tu jest!

Spodziewajcie się mieszanki pełnej charakteru i z kobiecym twistem, w której miejska estetyka lat 90. przeplata się z detalami skateboardowymi, militarnymi oraz trekkingowymi. Nadruki wykonane metodą sitodruku, autentyczny surowy denim i dzianiny farbowane w całości to wyróżniające się elementy tej nowoczesnej kolekcji z niepowtarzalną nutą vintage.

  • 0

Bądź modna na lato!

Wybór letniej stylizacji na wakacje zawsze bywa trudny. Chcemy czuć się swobodnie, modnie i pięknie. Na szczęście w internecie znajdziemy wiele podpowiedzi i ciekawych miejsc, gdzie dostaniemy to, czego szukamy.
  • 0

Weselnie z Esprit

„A panna młoda miała na sobie sukienkę od… ESPRIT!” Znalezienie „tego jedynego” jest trudne, ale jeśli chodzi o znalezienie „jedynej idealnej sukienki” na ślub to można łatwo stracić wiarę…

  • 0

Razem jest lepiej – nowa kolekcja Coalition od Diverse

Zwiewne, proste, formy i liczne nadruki. Biel i soczyste akcenty - kontrasty. Zgodnie z ideą wiosenno-letniej duszy marki Diverse, kolekcja Coalition udowadnia, jak ważna jest wspólnota. Po raz kolejny podtrzymuje potęgę kontrastów, na pozór tak od siebie różnych, skrajnie niepasujących, a końcowo dających niepowtarzalny i indywidualny look.

  • 0