Dodaj skrzydeł biało-czerwonym w walce o tytuł mistrza

Mundial zbliża się wielkimi krokami, ale czy wszyscy polscy kibice są na niego gotowi? Z zaprojektowaną specjalnie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, kolekcją kibica 4F, będziesz gotowy nie tylko na oglądanie meczów w dobrym stylu, ale również dołączysz do grona najwierniejszych kibiców.

  • 0

DENIM LOOK - LATO W ODCIENIU NIEBIESKIEGO

Jest niezwykle trwały, wygodny, uniwersalny... a także modny. W tym sezonie jeans powraca w wielkim stylu! I wygląda na to, że będziemy go nosić od stóp do głów!

  • 0

La dolce vita?

Czy życie zawsze jest słodkie - to pytanie zadaje główny bohater obrazu "La Grande Bellezza" w reżyserii Paolo Sorrentino, który na próżno poszukiwał piękna, nie potrafiąc go odnaleźć. Reżyserowi udało się jednak zabrać widzów w piękną, filmową podróż po starożytnym Rzymie, ukazując monumentalne miasto jako romantyczne i wymarzone miejsce na wakacje...

  • 0

Makijaż brwi przy rudych włosach

Jeśli choć trochę orientujesz się w zasadach makijażu, dobrze wiesz, jak istotnym jego elementem są odpowiednio podkreślone brwi. Ważne jest także to, aby makijaż brwi, a właściwie jego kolor, dobrać do swoich włosów. Masz włosy w kolorze rudym? Zupełnie nie wiesz jaki makijaż brwi wybrać, aby wyglądać najlepiej? Zobacz najważniejsze kwestie i przekonaj się, że odpowiedni makijaż brwi nie zajmie ci wiele czasu!

  • 0

Letni strój do pracy

Latem praca przychodzi szczególnie ciężko. Pomijając tęsknotę za wypoczynkiem na plaży czy pluskaniem się w chłodnej wodzie, męcząca jest już sama temperatura.

  • 0

Kupujemy skórzany portfel męski

Portfel, klucze i telefon, to trzy przedmioty, bez których większość z nas nie rusza się z domu. Ich brak w kieszeni często powoduje u nas niepokój i nic w tym dziwnego, w końcu każdy z nich jest dla nas niezbędny. O ile klucze, pełnią wyłącznie praktyczną funkcję to już na taki telefon i portfel patrzymy nieco inaczej. Dziś telefon musi być dziś duży, naszpikowany gadżetami i najlepiej drogi a portfel? O nim często zdarza się nam zapomnieć, co jest dużym błędem, szczególnie patrząc pod kątem mody męskiej i charakterystyki tego dodatku. Dlaczego warto zadbać o portfel i dlaczego skórzany portfel męski to najlepszy wybór? Odpowiadamy!

  • 0