To nie jest jednosezonowa gwiazda – worko-plecak

Worko-plecaki to zdecydowanie hit sezonu, zarówno poprzedniego, jak i ówczesnego, ponieważ nie można powiedzieć, że jest to chwilowy skok popularności, a bardziej mocno osadzony trend, który prawdopodobnie trwał będzie jeszcze przez wiele lat. Worek na plecy najwięcej wspólnego ma z modą streetwearową, aczkolwiek obecnie możemy już zaobserwować fuzję do różnych innych nurtów, co również świadczy o wpływach, jakie wywarł na świat mody.

  • 0

Spinki – jak dopasować je do krawatów?

Biżuteria jest niezwykle ważnym elementem garderoby zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Panowie, tak samo jak panie, przywiązują wagę do nienagannego wyglądu, który świadczy o ich statusie społecznym, guście czy zajmowanym stanowisku. Do męskiej biżuterii zaliczają się nie tylko eleganckie zegarki, ale przede wszystkim spinki – zarówno te do mankietów, jak i te do krawatów. To one nadają wyjątkowego charakteru każdemu mężczyźnie, jednocześnie podkreślając cechy jego osobowości czy indywidualizmu. W związku z tym warto zastanowić jak dobrze dopasować spinki do krawata, spinki do mankietów, żeby nie wyglądać groteskowo, a jedynie podkreślić swój wizerunek w elegancki sposób.

  • 0

Odkryj Elder Terrors – mroczną kolekcję Krzysztofa Wrońskiego dla Medicine inspirowaną legendami Pomorza

Pierwsza w tym roku kolekcja specjalna Medicine Elder Terrors zabiera nas do mrocznego świata pradawnych polskich legend. Grafiki na koszulkach, które wyszły spod ręki gdyńskiego ilustratora Krzysztofa Wrońskiego, nawiązują do ciemnej strony folkloru Pomorza: do przekazywanych z pokolenia na pokolenie opowieści o mroku czającym się tuż za miedzą, o czarownicach, które urzędowały wśród bagien, o wilkołakach i powołującej ich do życia czarnej magii czy o omszałych kamiennych kręgach, bez wątpienia będących dziełem pradawnych gigantów.

  • 0

Graficzne linie w sylwetkach WEAVE

Graficzne motywy podkreślają kształt całej sylwetki - mogą ją wydłużyć, nadać proporcji czy zatuszować mankamenty. Delikatne wstawki, gęste wzory czy dominujący motyw - nieważne jaką rolę na ubraniu grają linie, zawsze stanowią intrygujące przełamanie całej stylizacji. Kolekcja „Le Jardin mystique” AW 2018 marki WEAVE wypełniona jest geometrycznymi elementami.

  • 0

Sara Boruc wprowadza swoją kolekcję lakierów do paznokci!

Sara Boruc jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Znana także jako Sara Mannei nie pozostaje w cieniu znanego męża i nie spoczywa na laurach. Pasjonuje się modą, projektuje biżuterię, a teraz w ramach współpracy z polską marką Indigo Nails stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Mamy zdjęcia z tej sesji!

  • 0

LET’S CELEBRATE – powitaj Nowy Rok w wielkim stylu!

Okres karnawałowy to jedyny moment w roku, kiedy bez obaw i z czystą premedytacją możemy wystroić się w to, co chcemy - od stylizacji przepełnionych cekinami, przykuwającymi wzrok dodatkami - po eleganckie „małe czarne” i długie suknie w stylu glamour…w końcu Nowy Rok trzeba uczcić w odpowiednim stylu!

  • 0

LA GRANDE BELLEZZA – WŁOSKA PODRÓŻ W STYLU APERITIVO

Sabrina Pilewicz po raz kolejny zabiera nas w ekscytującą podróż do Włoch. Florencja, bo o niej mowa, to wyjątkowe miejsce dla projektantki. Tam wszystko się zaczęło, powstał pierwszy model torebki - Firenze. Był on „odpowiedzią” na egzamin na studiach w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, a jednocześnie początkiem wyjątkowego włoskiego romansu. Dlatego Toskania jest doskonałym tłem dla najnowszej kampanii SPxMARTINI.

  • 0