Jesien/ Zima 16/17 – Dom to…par16080813
Parfois prezentuje po raz pierwszy nową koncepcję kampanii na jesień/zimę 16/17, która zachęca do refleksji nad tym, co znaczy „czuć się jak w domu” i pokazuje jak z punktu widzenia marki można czuć się jak w domu w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byliśmy.

  • 0

MIAMI SUMMER od ESOTIQ

eso1608086
Wakacyjne Miami to kierunek, który tego lata proponuje ESOTIQ. Na najsłynniejszej plaży Florydy, powstała gorąca sesja z udziałem Anny Marii Olbrych – jednej z najpiękniejszych polskich modelek.

  • 0

Swobodnie i komfortowo

whi160816
Dziś żadna dziewczyna i kobieta nie wyobraża sobie życia bez spodni. Fakt, to przecież bardzo praktyczny, wygodny, czasem elegancki element garderoby. Przez ostatnie sezony przyzwyczailiśmy się do tego, że na wybiegach i na ulicach królowały spodnie wąskie, obcisłe, najczęściej tak zwane rurki. Jednak to się zaczęło zmieniać.

  • 0

BIG STAR KOLEKCJA FALL/WINTER 2016/17

big16080410
Na nadchodzący jesienno-zimowy sezon BIG STAR przygotował kolekcję składającą się z dwóch odmiennych tematycznie linii. College to cieplejsza kontynuacja bardzo dobrze przyjętej linii inspirowanej stylem amerykańskich uczelni. Vintage to nowość w ofercie BIG STAR, która jest powrotem do najbardziej klasycznych, pierwotnych modeli jeansów.

  • 0

FEMESTAGE EVA MINGE PREZENTUJE KOLEKCJĘ SHOWROOM EDITION

fam16072910
Showroom Edition to ekskluzywna kolekcja szyta na miarę, która pod koniec lipca pojawi się w sklepie internetowym FEMESTAGE.com. Tym razem Eva Minge do współpracy zaprosiła ambitnych, początkujących, polskich projektantów a marka FEMESTAGE stworzyła przestrzeń na prezentację i sprzedaż młodej, rodzimej sztuki krawieckiej.

  • 0

KOMONO x Tomorrowland

kom1607291
Odkryj efekty fascynującej współpracy pomiędzy pokrewnymi duszami, czyli marką KOMONO i festiwalem Tomorrowland, który rozpoczyna się właśnie dziś! W wyniku tego połączenia, granice między modą a muzyką, rzeczywistością a fantazją, światłem a ciemnością, znikają!

  • 0

ORLY - neonowe zdobienia na paznokcie

orl160720
Zainspiruj się neonowymi kolorami, które są hitem tego sezonu. Dzięki krótkiej instrukcji blogerki fallinnailove.com na Twoich paznokciach szybko zagości beztroskie i radosne zdobienie. Te wakacyjne wzory sprawdzą się świetnie na tle opalonej skóry.

  • 0

NOWA KOLEKCJA BY INSOMNIA JESIEŃ-ZIMA 2016/17

ins1607181
Jesienna sesja  by Insomni  utrzymana jest w ciepłym klimacie zachodzącego słońca i melancholii odchodzącego lata. Spokojny nastrój otaczającej natury komponuje się z naturalnymi materiałami oraz ciepłą paletą barw modeli w tej kolekcji.

  • 0