Korekcja nosa – igła zamiast skalpela

med150728
Nos jest jedną z najbardziej wyeksponowanych części twarzy, zatem nawet niewielkie defekty czy dysproporcje przyciągają uwagę i trudno jest je zamaskować. Duży, garbaty, skrzywiony lub za długi potrafi wpędzić w kompleksy.

  • 0

Kwas hialuronowy – co chciałybyśmy wiedzieć a boimy się zapytać?

med150729
Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych preparatów wykorzystywanych obecnie w zabiegach medycyny estetycznej. Od lat, ze względu na swoje właściwości odmładzające, cieszy się niesłabnącą popularnością pacjentów na całym świecie. Na czym zatem polega wyjątkowość tego preparatu?

  • 0

Kobiecość na urlopie

Fotolia 14090318
W końcu nastał czas, na który większość z nas czeka zazwyczaj przez cały rok. Upragnione lato – sezon urlopowy, a wraz z nim wszystko to, co kochamy najbardziej: podróże, piękna pogoda i błogi wypoczynek.

  • 0

Piękna latem

pry1507101
Kiedy my korzystamy z uroków lata, nasza skóra przeżywa ciężkie chwile. To właśnie teraz jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, które jest głównym czynnikiem jej starzenia się.

  • 0

Sposób na piękne oczy

pre150505
Okolice oczu jako pierwsze zdradzają nasz wiek i samopoczucie. I nie chodzi tylko o to, że z oczu podobno można wiele wyczytać.

  • 0