Nadaj swojej twarzy kształt!

pre1509083
Podstawowe zadania makijażu są powszechnie znane. Wykonywany na co dzień ma ukrywać niedoskonałości, poprawiać wygląd i samopoczucie, dodając tym samym pewności siebie. To dlatego spora część z nas nawet nie rusza się z domu bez wcześniejszego spędzenia choćby kilku minut przed lustrem, w celu wykonania niezbędnych zabiegów.

  • 0

Jak walczyć z wypadaniem włosów?

pre1509091
Coraz częściej z niepokojem spoglądasz na szczotkę po czesaniu? Wypadanie włosów jest zjawiskiem fizjologicznym, jednak czasem znacząco się nasila. Niestety łysienie dotyka również kobiet. Na szczęście można mu skutecznie przeciwdziałać i nawet dawno utracone włosy mają szansę odrosnąć.

  • 0

Fakty i mity na temat malowania paznokci

whi150812
Zadbane dłonie i paznokcie są najlepszą wizytówką każdej kobiety. A to dlatego, że stanowi, zaraz po twarzy, najbardziej widoczny element naszego ciała. Niemal każda z pań uwielbia malować paznokcie, a w swojej kosmetyczce posiada szereg różnokolorowych lakierów.

  • 0

Zabiegi gwiazd

pre150811
Znane osoby niechętnie przyznają się do poprawiania urody, ale prawda jest taka, że regularnie odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. Niektóre zabiegi są wśród nich bardzo popularne. Jeśli chcesz wyglądać jak prawdziwa gwiazda, zobacz z jakich zabiegów medycyny estetycznej powinnaś skorzystać.  

  • 0

Zabiegi odmładzające na lato!

com150804

Kto z nas nie chciałby wyglądać promiennie i młodo, szczególnie latem?! To świetny czas, aby zadbać o kondycję naszej skóry. Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej musimy jednak pamiętać, że ze względu na działanie promieni słonecznych, niektóre z nich są wyjątkowo niewskazane właśnie latem. Zatem jaki zabieg wybrać, aby cieszyć się odmłodzoną i pełną blasku skórą twarzy już teraz? Podpowiadamy!

  • 0

Korekcja nosa – igła zamiast skalpela

med150728
Nos jest jedną z najbardziej wyeksponowanych części twarzy, zatem nawet niewielkie defekty czy dysproporcje przyciągają uwagę i trudno jest je zamaskować. Duży, garbaty, skrzywiony lub za długi potrafi wpędzić w kompleksy.

  • 0

Kwas hialuronowy – co chciałybyśmy wiedzieć a boimy się zapytać?

med150729
Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych preparatów wykorzystywanych obecnie w zabiegach medycyny estetycznej. Od lat, ze względu na swoje właściwości odmładzające, cieszy się niesłabnącą popularnością pacjentów na całym świecie. Na czym zatem polega wyjątkowość tego preparatu?

  • 0

Kobiecość na urlopie

Fotolia 14090318
W końcu nastał czas, na który większość z nas czeka zazwyczaj przez cały rok. Upragnione lato – sezon urlopowy, a wraz z nim wszystko to, co kochamy najbardziej: podróże, piękna pogoda i błogi wypoczynek.

  • 0

Piękna latem

pry1507101
Kiedy my korzystamy z uroków lata, nasza skóra przeżywa ciężkie chwile. To właśnie teraz jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, które jest głównym czynnikiem jej starzenia się.

  • 0