Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Retro i nowe trendy według Milek Design

mil1308064
Spływające po ramionach fale, eleganckie upięcia i bajeczne loki - To i wiele więcej działo się na głowach modelek, które pozowały do najnowszej sesji zdjęciowej w Syrenim Śpiewie, prezentującej możliwości stylistów z warszawskich salonów Milek Design. 

  • 0

Kolekcja Smart Streetstyle 2013 od Indoli

ind130610a
Kolekcja Smart Streetstyle 2013 od Indoli stanowi pomocnik, narzędzie wspierające pracę świadomych i zainteresowanych modą stylistów. Strona po stronie omawia on pięć kluczowych wizerunków, które są ucieleśnieniem ducha czasu mody, który rządzi ulicą, także tą bliską Tobie. 

  • 0

PODWODNA SESJA Z UDZIAŁEM MISTRZYNI ŚWIATA, OTYLII JĘDRZEJCZAK

thf13052318
Ceniący wyzwania zespół kreatywny sieci TRENDY HAIR FASHION zaangażował się tym razem w modową sesję zdjęciową, której jedną z bohaterek była mistrzyni świata, Otylia Jędrzejczak. Mimo, że basen to naturalne środowisko pływaczki, musiała się ona zmierzyć z trudnym zadaniem, jakim było pozowanie i to przez dłuższą chwilę, pod wodą. Na pewno dodatkowym utrudnieniem była dbałość o to, aby profesjonalny makijaż, fryzura i oryginalna stylizacja dobrze wypadły przed obiektywem. W sesji, poza sportsmenką, brało udział jeszcze kilka modelek.

  • 0