Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

KOLEKCJA WORTH A SIN

zar1401082
Nowa kolekcja WORTH A SIN, stworzona przrez zespół z Zaremba International Academy. 

  • 0

Siła jest kobietą według Milek Design

mil1311286
Hollywoodzkie fale i wariacje na temat warkoczy - styliści z Milek Design stawiają w tym sezonie na ultra kobiecość. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej styliści z warszawskich salonów Milek Design pokazali, że siła jest kobietą – raz kuszącą femme-fatale, innym razem współczesną wersją greckiej bogini, a kiedy indziej – kobiecą wersją dandysa.

  • 0

Romantyczna kolekcja The Italian Touch#14

kem13101410
Nowa kolekcja marki Kemon inspirowana jest dwoma głównymi trendami na rok 2014. Pierwszy odnosi się do ducha grunge’u odkrytego na nowo romantycznej wersji; drugi to pragnienie intymności i prywatności, podkreślone oryginalnymi wariacjami stylistycznymi inspirowanymi gotykiem.

  • 0

Kolekcja VOODOO artègo

art1310031
Magia, kontrola umysłu, przejmowanie ciała. Voodoo to jedno z bardziej intrygujących wierzeń świata. Podstawą religii wywodzącej się z Afryki są tak zwane „rytuały opętania”. Uczestnicy obrzędu wchodząc w trans, oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała. To właśnie ci bogowie, a dokładnie cztery boginie reprezentujące różne sfery życia zainspirowały Krzysztofa Pajora i Marcina Machnickiego - instruktorów marki artègo
i przyczyniły się do powstania najnowszej, niezwykle magicznej kolekcji fryzur.

  • 0