Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

PODWODNA SESJA Z UDZIAŁEM MISTRZYNI ŚWIATA, OTYLII JĘDRZEJCZAK

thf13052318
Ceniący wyzwania zespół kreatywny sieci TRENDY HAIR FASHION zaangażował się tym razem w modową sesję zdjęciową, której jedną z bohaterek była mistrzyni świata, Otylia Jędrzejczak. Mimo, że basen to naturalne środowisko pływaczki, musiała się ona zmierzyć z trudnym zadaniem, jakim było pozowanie i to przez dłuższą chwilę, pod wodą. Na pewno dodatkowym utrudnieniem była dbałość o to, aby profesjonalny makijaż, fryzura i oryginalna stylizacja dobrze wypadły przed obiektywem. W sesji, poza sportsmenką, brało udział jeszcze kilka modelek.

  • 0

TIT#13 by Carlo Bay

kem1305063
Włoski stylista fryzur Carlo Bay jest autorem studyjnej odsłony kolekcji The Italian Touch#13 – Refresh Collection. Efekty jego pracy w obiektywie uwiecznił fotograf modowy Amadeo M. Turello.

  • 0

Kolekcja The Italian Touch #13

kem13042414
Nowa kolekcja The Italian Touch#13 to inne spojrzenie na poprzednią kolekcję z tej serii. Tu także obecne są inspiracje rockowo – popowe, a przeciwstawiają się sobie dwa różne style kobiece. „Nowa kolekcja, w porównaniu z poprzednią jest jednak wyraźniejsza, mocniejsza, a sam pop i rock jest bardziej undergroundowy” – mówi jeden z jej twórców, Paweł Kamiński.  

  • 0