Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

MOTHER OF PEARL - MASA PERŁOWA

dav13091023
Nieskończone wariacje światła i koloru masy perłowej w nowej Kolekcji Davines Jesień – Zima stworzonej przez Angelo Seminarę. 

  • 0

Inspiracje Milek Design

mil13090911
Oglądacie serial Magic City? Na waszą prośbę fryzura stylizowana na bohaterkę serialu Magic City wykonana przez stylistkę Kasię z salonu na Hożej Milek Design:)

  • 0

Trendy fryzjerskie IT LOOKS L’Oréal Professionnel na sezon jesień/zima 2013/2014

lor1309091
Aby zaprezentować najgorętsze fryzury sezonu jesień/zima 2013, L’Oréal Professionnel opracował nową koncepcję ich prezentacji, przekształcając Kolekcję Kolorystyczną w kolekcję „najgorętszych looków sezonu”- IT LOOKS. Dzisiaj trendy, lub to co uznaje się za „najgorętsze”, można czerpać zewsząd – z wybiegów, czerwonych dywanów, nawet z ulicy. Dlatego, w celu stworzenia 3 „Najgorętszych Looków” sezonu, L’Oréal Professionnel czerpie inspirację z najważniejszych pokazów mody, najczęściej fotografowanych celebrytów, a także twórców trendów ulicznego stylu z całego świata.

  • 0

Retro i nowe trendy według Milek Design

mil1308064
Spływające po ramionach fale, eleganckie upięcia i bajeczne loki - To i wiele więcej działo się na głowach modelek, które pozowały do najnowszej sesji zdjęciowej w Syrenim Śpiewie, prezentującej możliwości stylistów z warszawskich salonów Milek Design. 

  • 0

Kolekcja Smart Streetstyle 2013 od Indoli

ind130610a
Kolekcja Smart Streetstyle 2013 od Indoli stanowi pomocnik, narzędzie wspierające pracę świadomych i zainteresowanych modą stylistów. Strona po stronie omawia on pięć kluczowych wizerunków, które są ucieleśnieniem ducha czasu mody, który rządzi ulicą, także tą bliską Tobie. 

  • 0