FILMOWA JESIEŃ W MEDICINE

Kolekcja Medicine na jesień i zimę 2017/18 zapowiada się na prawdziwy blockbuster. I to całkiem dosłownie, bo najnowsza kampania marki jest mocno osadzona w temacie kinowym.

  • 0

Sukienka wieczorowa dla dojrzałej kobiety - jak wybrać, czego unikać?

Dla kobiet w każdym wieku wyjście na oficjalną uroczystość wiąże się z podjęciem nie łatwej decyzji, a mianowicie co na siebie włożyć? Wybór sukni wieczorowych jest co prawda ogromny, jednak musi być ona odpowiednio dopasowana nie tylko do naszej figury, ale również wieku. Na co, w kwestii ubioru, może sobie pozwolić dojrzała kobieta?  Odpowiedzi szukajcie w naszym artykule.

  • 0

Nonszalancka elegancja od Nife - nowa kolekcja polskiej marki

Polska marka Nife nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną odsłonę, charakterystycznego dla siebie stylu soft office. Nowa kolekcja na sezon jesień/zima 17/18 została stworzona dla kobiet ceniących prostotę nade wszystko. Rządzą w niej nowoczesność, wyrafinowanie i nonszalancka elegancja.

  • 0

Najnowsza kolekcja JESIEŃ-ZIMA 2017/2018 od CROSS JEANS

Od kilku sezonów modne jest łączenie różnorodnych tendencji, rzeczy z pozoru do siebie niepasujących - najnowszych trendów z ubraniami z dawnych lat. Tej jesieni nie będzie inaczej. Dlatego unosząc się na fali nostalgii Cross Jeans robi ukłon w stronę historii denimu. Kolekcja JESIEŃ-ZIMA 2017/2018 to klasyczna forma i perfekcyjne wykonanie – jak za dawnych lat. W tym sezonie marka zabierze cię w prawdziwą podróż do przeszłości.

  • 0

NOWA KOLEKCJA BY INSOMNIA JESIEŃ-ZIMA 2017/18

W jesiennej kampanii by Insomnia obecny jest rebeliancki duch artystycznej dzielnicy Londynu Shoreditch. Tło starych uliczek z kolorowymi fasadami pokrytymi graffiti podkreśla klimat stylizacji w neowiktoriańskim stylu z elementami grunge. Autorem zdjęć jest Łukasz Zietek, który uchwycił atmosferę londyńskiej bohemy w jesiennym świetle zachodzącego słońca.

  • 0

Neo-Suffragette jesień/zima 2017-18

Najnowsza kolekcja Acephali „Neo-Suffragette” powstała z myślą o marszach kobiet na przestrzeni dziejów. Z jednej strony jest reakcją na aktualne wydarzenia, z drugiej podejmuje się ukazania historii i ciągłości tego ruchu.

  • 0

Parfois na jesień - kampania Herself

Nowa kampania firmy PARFOIS – FW17/18 – przynosi zapowiedź zimowej mody. „Herself” to kolekcja będąca odą na cześć kobiet, które przechodzą proces odkrywania siebie samych są spełnione i czują się doskonale we własnej skórze, co jest gwarancją najwyższej formy ekspresji.

  • 0

Kombinezon- idealny wybór na wesele!

Wybór weselnej stylizacji to nie lada wyzwanie. Chcemy aby nasza kreacja była elegancka, jednocześnie niezwykle wygodna, a do tego byłoby miło gdyby koleżanka z sąsiedniego stolika nie kupiła tej samej sukienki. Chcemy przecież wyglądać zjawiskowo, a co najważniejsze- nie możemy przyćmić panny młodej. Jednego możemy być pewne! Niezbyt często zdarza się abyśmy wybierały na tę specjalną okazję kombinezon.

  • 0