Mniej znaczy więcej, czyli Minimal Pastels od Diverse.

Czasami nasze tempo życia sprawia, że chcielibyśmy przedłużyć dobę o kilka dodatkowych godzin lub po prostu chociaż raz na jakiś czas zwolnić. Trend „Slow Fashion” w skrócie oznacza ograniczenie, w pewnym stopniu, liczby ubrań i dodatków. W tym sezonie bierzemy głęboki oddech i wprowadzamy do naszej garderoby minimalistyczną wariację w pastelowych barwach. Wybierając ubrania z linii Minimal Pastels, marki Diverse raz na zawsze pozbędziesz się ze swojej codzienności zwrotu „Nie mam się w co ubrać!”.

  • 0

Wymarzona kreacja na Studniówkę

Której młodej kobiecie nie zdarzyło się marzyć o byciu księżniczką? Studniówka już za chwilę, wykorzystaj tę niespotykaną okazję i zamień się w prawdziwą królową balu.

  • 0

Studniówkowy zawrót głowy!

Bal Studniówkowy to jedyna taka noc w życiu! W końcu to właśnie studniówka przybliża nas do egzaminu dojrzałości, a co za tym idzie - końca szkoły średniej. Wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję i w ten specjalny wieczór uwolnij swoją wewnętrzną księżniczkę, wybierając sukienkę od marki Misha.

  • 0

Esprit Design Edition

ESPRIT zadebiutował swoją zimową kolekcją Design Edition - ten ekskluzywny zestaw limitowanych produktów, skierowany do entuzjastów mody, oferuje kluczowe elementy do stworzenia wyrafinowanej i stylowo zabawnej garderoby. Klasyczne ubrania o oversizowych kształtach tworzą elementy warstwowe idealne do swobodnych stylizacji miejskich, a odcienie w stylu lat 70-tych i swetry nadają charakteru.

  • 0

Powitaj Nowy Rok z Parfois!

Nowy Rok, nowa ja! Pozostał niecały miesiąc. Nadszedł czas, aby przygotować odpowiednią stylizację, bo przecież koniec końców nie chodzi tutaj o przypadkowy datę, prawda?

  • 0

Czy makijaż wieczorowy musi być bardzo mocny?

Jak powinien wyglądać makijaż wieczorowy? Czy wiąże się z użyciem grubej warstwy mocnych, ciemnych kosmetyków? Wcale nie. Z pewnością liczą się dobrej jakości kosmetyki, które zagwarantują spektakularny efekt. Bardzo ważny jest przede wszystkim tusz do rzęs. To on zapewnia hipnotyzujące spojrzenie.
  • 0

Kampania Świąteczna Esprit - w magicznym klimacie gór

Czterech przyjaciół, jeden cel: spędzić najcudowniejszy czas w roku i nie zmarznąć dzięki  zimowej kolekcji ESPRIT pod ręką w bagażu. W drodze do ich górskiego domku sprawy przybierają nieoczekiwany obrót….w pozytywnym znaczeniu.

  • 0

Zostań gwiazdą Wigilii firmowej!

 

Zasady biurowego dresscode’u są znane. Jednak co założyć, kiedy czeka nas świąteczne spotkanie z kolegami z pracy oraz szefostwem, w mniej formalnych okolicznościach? Marka bonprix podpowiada, jak wykorzystać okazję do pokazania swojego stylu, podkreślając kobiecość i jednocześnie zachowując umiar.

  • 0

Każdy ma swój szczyt. Najnowsza kolekcja NEVER EVER inspirowana Kilimandżaro.

Jeśli myślisz, że o projektach NEVER EVER wiesz wszystko, zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kapsułową kolekcją i prezentującą ją sesją zdjęciową. Marka po raz kolejny udowadnia, że ekstrawagancja, wiara we własne możliwości i patrzenie na modę z dystansem to wartości, które przyświecają jej projektantkom.

  • 0