KOKOworld - polska marka, która wie jak być fair. Fair trade.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się skąd pochodzi materiał, z którego zrobiono twój ulubiony T-shirt, czyje ręce stworzyły batik ozdabiający letnią spódnicę i czy w Polsce można sprzedawać modę odpowiedzialną to w KOKOword znajdziesz odpowiedź.

  • 0

LATA 90’ – WIELKI COME BACK

Moda sprzed dwóch dekad wraca do łask! Dziś znów zachwycamy się stylizacjami, które wyglądają, jakby były wzięte z planu popularnego w latach 90-tych serialu "Beverly Hills 90210". Które trendy z lat 90-tych znów są modne?

  • 0

Wakacyjne podróże z Medicine

Wakacje bez urlopu nad morzem to żadne wakacje. Dlatego w letniej kolekcji Medicine nie mogło zabraknąć inspiracji marynistycznych. Wśród propozycji dla kobiet królują naturalne, przewiewne tkaniny oraz wygodne, luźne formy, idealne na lato (sukienki z odkrytymi ramionami to zdecydowany must-have tego sezonu!). Panowie mogą wybierać pomiędzy sportowym szykiem w stylu „wakacje na jachcie” (koszulki polo, szorty, sportowe marynarki) a propozycjami nieco bardziej niepokornymi (mikronadruki, lniane koszule, pirackie grafiki). Wszystko oczywiście w kolorach morskiej toni, od bieli przez delikatne błękity aż po ciemny granat.

  • 0

Barwione soczewki okularowe – modny gadżet lepszy komfort widzenia?

Coraz częściej zauważyć można osoby, które nie tylko na plaży czy stoku, ale również podczas spaceru w lesie czy przechadzki po mieście noszą okulary z soczewkami barwionymi na różne odcienie. Czy jest to tylko modna alternatywa dla tradycyjnych czarnych lub brązowych okularów przeciwsłonecznych? A może takie barwienia posiadają jakieś specjalne funkcje i właściwości, o których warto wiedzieć?

  • 0

Jak pielęgnować skórę wokół oczu i ust? Poznaj zasady!

Zadbane usta i promienne spojrzenie tworzą charakter naszej urody. Pielęgnacja ich okolic powinna być nieodzowną częścią codziennej dbałości o piękny wygląd, ponieważ właśnie tam pojawiają się pierwsze zmarszczki, zdradzające wiek. Jak zapobiec temu procesowi?

  • 0

Dodaj skrzydeł biało-czerwonym w walce o tytuł mistrza

Mundial zbliża się wielkimi krokami, ale czy wszyscy polscy kibice są na niego gotowi? Z zaprojektowaną specjalnie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, kolekcją kibica 4F, będziesz gotowy nie tylko na oglądanie meczów w dobrym stylu, ale również dołączysz do grona najwierniejszych kibiców.

  • 0