Truskawkowa bomba witaminowa

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie dbanie o właściwy rozwój Twojego dziecka. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha była zdrowa, odpowiednio się rozwijała, dobrze się uczyła i budowała relacje z rówieśnikami.


Kiedyś zakładano, że powyższe cechy zależą od genów, dzisiaj już wiemy, że duży wpływ na rozwój dziecka ma dieta i przyjmowana ilość witamin. Często jednak dzieci mają określone nawyki żywieniowe i spożywają selektywne posiłki, które nie zawsze są w stanie zapewnić im zbilansowaną dietę.
Marka Visolvit to zestaw witamin i składników mineralnych, które stanowią uzupełnienie diety dziecka. W portfelu marki znajdują się owocowe żelki jak i musujący proszek do rozpuszczenia w wodzie.
Marka Visolvit wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich małych konsumentów poszerza swoją ofertę musującego proszku o nowy truskawkowy smak - Visolvit® Junior Truskawka.

Truskawki dla zdrowia

Truskawki kojarzą nam się z latem, pysznymi lodami oraz deserami. Każdy zna ich smak – słodki, aromatyczny i zaspokajający pragnienie. Wszystko to znajdziesz w suplemencie diety Visolvit® Junior Truskawka. Preparat ten wyróżnia musująca, orzeźwiająca forma, a także pyszny truskawkowy smak.

Popularne witaminy w nowoczesnej odsłonie!

VisolVit Junior Truskawka to zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Pyszny truskawkowy smak, do tego musująca forma dająca uczucie orzeźwienia. Preparat zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B. VisolVit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).

VisolVit Junior Truskawka jest szczególnie polecany:
• w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy (jesień-zima);
• w okresie rekonwalescencji;
• w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego;
• w stanie obniżonej koncentracji.

VisolVit Junior Truskawka nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących!

Sposób użycia: Dzieci powyżej 3. roku życia 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.