Spotkanie FIT Blogerów – DZIEŃ ZDROWIA

Moda na bycie #fit wiedzie prym we wszystkich social mediach. Do bycia FIT nie wystarczy uprawiać aktywności fizycznej, dbać o wygląd, trzeba także dbać o właściwe odżywianie oraz o równowagę w życiu. Rozwijając swoje pasje odczuwamy naturalną potrzebę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem co owocuje pojawiającymi się wciąż nowymi blogami czy videoblogami.

  • 0

Gwiazdy na premierze HUAWEI P10

20 marca 2017r. odbyła się polska premiera najnowszego flagowca Huawei P10.  Podczas eventu można było przekonać się, że każde zdjęcie, nawet to najbardziej zwyczajne selfie może być małym dziełem sztuki. Huawei P10 można wykonywać najpiękniejsze portrety za pomocą pierwszego na świecie przedniego aparatu, opracowanego z legendarną firmą Leica. Na premierze pojawił się ambasador marki – Robert Lewandowski oraz plejada polskich gwiazd: Piotr Stramowski, Karolina Pisarek, Karolina Gilon i Patryk Grudowicz. Imprezę prowadziła Anna Wendzikowska.

  • 0

Celebruj piękne momenty dzieciństwa – konkurs fotograficzny SEN DZIECKA

Sen zapewnia dziecku przede wszystkim zdrowy rozwój, ale jest to także czas kiedy można zrobić maluszkowi przepiękne fotografie pełne miłości i czułości. Sabina Pajdowska, właścicielka Samiboo i mama pięcioletniego chłopca wyszła z inicjatywą konkursu w którym każdy kto przedstawi swój punkt widzenia snu dziecka może zgarnąć fenomenalne nagrody.

  • 0

Dzień Kobiet Sukcesu - Relacja

Żona Hollywood Eva D’Angelo niezwykle mądra kochająca ludzi, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, piękna kobieta z własnym zdaniem, popularna projektantka Sara Zalewska oraz wszechstronnie utalentowana Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy? To właśnie one zostały dzięki swojej pracy i życiu kobietami sukcesu, to właśnie one spotkały się na wyjątkowym spotkaniu jakim był Dzień Kobiet Sukcesu w Galerii MM!

  • 0

Nowe marki w butiku PO/3 na Poznańskiej 3

PO / 3 to klimatyczny butik założony przez kolektyw zaprzyjaźnionych artystów – projektantów  mody, twórców biżuterii oraz akcesoriów. Wyjątkowe miejsce na zakupy i osobiste spotkania z projektantami w centrum Warszawy, chętnie odwiedzane również przez stylistów magazynów mody oraz znanych programów telewizyjnych. Od lutego br. do butiku dołączyły trzy nowe marki odzieżowe: poszukująca złotego środka między pięknem a komfortem angaretchka, znana z ręcznie dzierganych ubrań i dodatków Fifio oraz zakochana w oversize Lauke.

  • 0

„ŁYK SŁOŃCA NA KAŻDĄ POGODĘ” ŚWIEŻE SOKI CYMES ROZPOCZYNAJĄ KAMPANIĘ Z UDZIAŁEM WERONIKI KSIĄŻKIEWICZ

17 lutego 2017 r. rusza kolejna kampania marki Świeżych Soków “Cymes” produkowanych przez firmę Victoria Cymes. Ambasadorką marki została aktorka Weronika Książkiewicz, którą zobaczymy w spotach telewizyjnych i billboardach sponsorskich. Kampania telewizyjna będzie wspierana działaniami w prasie, internecie i aktywacjami w mediach społecznościach.

  • 0

Spragnieni Piękna i zjawiskowy projekt WEAVE

Pola Negri, Jadwiga Smosarska czy Hanka Ordonówna… Prawdziwe gwiazdy dwudziestolecia międzywojennego, diwy ekranu i sceny. Kobiety intrygujące, czasami tajemnicze i wycofane, czasami ekscentryczne i porywające za swym spojrzeniem tłumy. Muzy artystów, bohaterki skandali i najpiękniejsze damy warszawskich bali. Kolektyw projektancki WEAVE pokusił się o swoją interpretację tego okresu w modzie i sztuce.

  • 0