BICIE REKORDU W BUDOWANIU NAJWYŻSZEJ WIEŻY Z KLOCKÓW LEGO!

W parku rozrywki LEGOLAND w Billund w Danii trwa właśnie bicie rekordu świata w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®! Dotychczasowy rekord to 36 metrów, a w tym tygodniu, od 26 do 30 czerwca wszyscy goście LEGOLANDU mają możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu i dołożenia swojej „cegiełki” do rekordowej budowli.

  • 0

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji FW18

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy 2018 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w bardzo klimatycznym miejscu na mapie Warszawy – Pokoju na Lato. Pośród leżaków skąpanych w promieniach słonecznych marki zaprezentowały swoje produkty.

  • 0

Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki hi hybrid!

Każdy kto interesuje się polską sferą modową z pewnością zna Paulę Jagodzińską, autorkę bloga Beauty Fashion Shopping. Grono jej fanów stale rośnie - na Instagramie zgromadziła już ponad 230 tys. obserwatorów! Choć nie przepada za ściankami, to znane firmy stale chętnie z nią współpracują. Tak też jest w przypadku marki hi hybrid, której ambasadorką jest już od listopada 2017 roku. Tym razem, w ramach współpracy Paula zaprojektowała własną linię lakierów hybrydowych hi Vibes. Dawanie radości w drobnych gestach? Easy! Sprawdźcie co stworzyli razem!

  • 0

Kolacja z Borysem Szycem w restauracji Signature

13 czerwca w renomowanej restauracji Signature w Warszawie, przy Poznańskiej 15 odbyła się elegancka kolacja inaugurująca wprowadzenie dania Borysa Szyca i Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana. Wszystkie dania dla zgromadzonych gości zostały przygotowane przez aktora a wśród nich dwa, które są już dostępne w restauracyjnym menu.

  • 0

Borys Szyc dla restauracji Signature

Autorski projekt topowej warszawskiej restauracji Signature, czyli Signature Gwiazd ma już kolejną odsłonę. Tym razem do współpracy zaproszono Borysa Szyca. Aktor wraz z Szefem Kuchni Wojciechem Kilianem przygotuje specjalne danie, które zostanie wprowadzone do menu restauracji już 14 czerwca.

  • 0

Śniadaniowo - wygraj super zestawy śniadaniowe

To już 2 edycja programu „Extra Szkolna Stołówka”, którego celem jest poprawa warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkole, a także edukacja dotycząca kształtowania w najmłodszych właściwych nawyków żywieniowych oraz niemarnowania żywności.

  • 0

„Extra Szkolna Stołówka” - wystartowała 2. edycja programu

Trwa program „Extra Szkolna Stołówka”, którego celem jest poprawa warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkole, a także edukacja dotycząca kształtowania w najmłodszych właściwych nawyków żywieniowych oraz niemarnowania żywności. Partnerem społecznym programu, podobnie jak w poprzednim roku, jest Federacja Polskich Banków Żywności.

  • 0

Dzień Otwarty w Body Center dla najmłodszych

Czego unikać w diecie dziecka? Czy dieta bezmięsna sprzyja jego zdrowiu? Jak poradzić sobie z nadwagą i otyłością u przedszkolaka? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można szukać podczas Dnia Otwartego w Body Center w multibrandowych salonach sportowych 4Faces. Otwarte warsztaty dotyczące zasad zdrowego odżywiania odbędą się w sobotę, 2 czerwca w godz. 11:00-14:00 na terenie salonów 4Faces zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Najbliższa odsłona cyklu skierowana jest do rodziców i ich pociech.

  • 0