Miejski styl dla mężczyzn, czyli Prosto Klasyk SS18’

Multibrandowe salony 4Faces rozszerzają swoją dotychczasową ofertę poprzez współpracę z marką Prosto. Najnowsza kolekcja, Prosto Klasyk SS18’ idealnie wpisuje się w stylistykę polskiej mody ulicznej oraz jest skierowana do mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualną tożsamość.

  • 0

Aktywni i modni cały czas Poznaj twarze marki Outhorn

Aktywni i modni w każdym momencie dnia! To koncept marki Outhorn, adresowanej do wszystkich szukających modnych, funkcjonalnych i dopasowanych do każdej sylwetki ubrań. Outhorn zachęca do czerpania ze stylu athleisure, który odnosi się jednocześnie do sportu i czasu wolnego. Twarzami marki zostali Urszula Dębska i Michał Malinowski – zawodowo aktorzy, prywatnie pasjonaci aktywnego wypoczynku. Jeżeli podobnie jak oni kochasz ruch i szukasz rozwiązań, które za tobą nadążą – wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w świecie Outhorn.

  • 0

Miłość i bezpieczeństwo – Spotkanie przyszłych mam

Ewa Pacuła poprowadziła inspirujące warsztaty „Miłość i bezpieczeństwo – Spotkanie przyszłych mam” organizowane przez TOSIA.pl i CYBEX. Klubowy i kameralny charakter eventu to pierwsze takie wydarzenie w branży! Warszawa, 21 marca 2018 r. – TOSIA.pl, lider e-commerce w branży dziecięcej na polskim rynku oraz CYBEX - wielokrotnie nagradzany za innowacyjność producent fotelików samochodowych, wózków oraz nosideł dla dzieci, zaprosili przyszłe mamy 18 marca 2018 r. na inauguracyjne warsztaty z cyklu „Miłość i bezpieczeństwo”.

  • 0

PASTA PARTY W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

Tegoroczny Bieg Piastów został wzbogacony o pokazy kulinarne podczas „Pasta Party”, które odbywały się dwa razy dziennie w dniach 2-4 marca. W gronie mistrzów kulinarnych, którzy dopieszczali podniebienia sportowców znaleźli się: Teo Vafidis, Krzysztof Gawlik, Mariusz Gachewicz, Paulina i Miloš Lachkovič, Thierry Ayel i Magdalena Zdybowicz. Utytułowani szefowie kuchni zapewnili zgromadzonym makaron przygotowany na przeróżne sposoby z autorskimi sosami, zarówno na słono, jak i na słodko. Makaronową imprezę poprowadził aktor Robert Gonera.

  • 0

Kreuj trendy na Targach Beauty Expo

Wizaż to twoja pasja, dlatego też chcesz być na bieżąco ze wszystkim nowinkami kosmetycznym? A może chcesz kreować trendy w branży Beauty? Zapraszamy na Targi Beauty Expo, które odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wydarzenie dedykowane jest zarówno profesjonalistom branży kosmetycznej, jak i wszystkim miłośnikom piękna.

  • 0

Pokaz kolekcji Elements - MO.YA

Po ogromnym sukcesie polskiej projektantki w Berlinie, tym razem Barbara Piekut i jej marka MO.YA zagościła w jednej ze stolic światowej mody - Mediolanie, prezentując swoją kolekcję "Elements".

  • 0

Polska alternatywna moda ślubna doceniona w Toronto

Agata Wojtkiewicz została pierwszą polską projektantką zaproszoną do udziału w kanadyjskiej prezentacji mody ślubnej. W Trunk Show w Loversland biorą udział największe marki, takie jak: francuski Rime Arodaky, nowozelandzki Rue de Seine czy brytyjska Elizabeth Fillmore.

  • 0