Wielki niefiltrowany finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata!

Największy, finałowy koncert ogólnopolskiej trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się w Lublinie, 16 września. Zagrają Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy i gość specjalny O.S.T.R.! - Latem czuje się więcej i mocniej, dlatego my wciąż jesteśmy SPRAGNIENI LATA. Czeka nas wyjątkowy wieczór – zapowiada Bovska.

  • 0

Ruszaj się z GO Sport! Dzień Sportu na Orlikach już 9 września!

Już w najbliższą sobotę - 9 września odbędzie się Dzień Sportu na Orlikach - jego organizatorami jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej we współpracy z animatorami realizującymi program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu 2017”.

  • 0

LEGO CITY na urodziny w Sadybie!

Już w najbliższy weekend, 9 i 10 września, w Sadybie Best Mall gratka dla małych i dużych – impreza LEGO CITY Tajny Agent. Klienci Sadyby będą grać m.in. w Gwiezdne Wojny, Jurassic World czy Batmana. W tenże weekend Sadyba, jedna z ulubionych galerii warszawiaków, obchodzi 17 urodziny.

  • 0

Cydr Lubelski Spragnieni Lata - gramy bez filtra!

Uwaga Warszawo! Nadciąga fala muzycznego orzeźwienia! W sobotę 26 sierpnia odbędzie się kolejny koncert trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Podczas koncertu zagrają Iza Lach, Bovska i duet Dwa Sławy. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.

  • 0

Otwarcie sezonu FW17 w showroomie Fashion PR

22 czerwca agencja modowa Fashion PR zorganizowała otwarcie sezonu jesienno-zimowego FW17/18 w swoim showroomie w centrum Warszawy. Impreza zgromadziła celebrytów, influencerów, blogerów i osoby ze świata mediów.

  • 0

Pokaz jesiennych kolekcji marek Wrangler i Lee

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2017/18 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję showroomach w Warszawie. Pośród winylowych płyt, kolorowych żywych kwiatów i dodatków w tylu lat 70. odbyły się pokazy najnowszych produktów obu firm.

  • 0

JACOB BIRGE VISION SS2018 GOLDDIGGER***

24 maja 2017 roku w miejscu Nowy Swiat Muzyki odbyl sie pokaz projektanta Jacoba Birge. Tego wieczoru projektant zaprezentował 42 sylweteki. "Kolekcja  SS2018 to najbardziej personalna  kolekcja, którą stworzyłem. Jest inspirowana moim ostatnim związkiem i tym co się w nim wydarzyło. Nazwa *Gold digger *, czyli potocznie 'blachara' , to kobieta szukająca wygodnego i luksusowego życia.

  • 0