Dzień Otwarty w Body Center dla najmłodszych

Czego unikać w diecie dziecka? Czy dieta bezmięsna sprzyja jego zdrowiu? Jak poradzić sobie z nadwagą i otyłością u przedszkolaka? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można szukać podczas Dnia Otwartego w Body Center w multibrandowych salonach sportowych 4Faces. Otwarte warsztaty dotyczące zasad zdrowego odżywiania odbędą się w sobotę, 2 czerwca w godz. 11:00-14:00 na terenie salonów 4Faces zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Najbliższa odsłona cyklu skierowana jest do rodziców i ich pociech.

  • 0

Bieganie to za mało? Triathlon rozwija się w zawrotnym tempie

Dla wielu pasjonatów biegania, którzy poszukują nowych wyzwań, triathlon wydaje się idealnym rozwiązaniem. Trening gwarantuje ogólny i wszechstronny rozwój, ale wymaga ogromnej dyscypliny, samozaparcia, długich przygotowań oraz ponadprzeciętnej kondycji fizycznej. Połączenie biegania z pływaniem i jazdą na rowerze zapewnia brak monotonii, a kluczową zaletą jest wzmocnienie partii mięśni i zwiększenie wydolności. Triathlon zyskuje w Polsce na popularności. Najlepszym przykładem są pakiety startowe na najważniejsze zawody, które znikają w zawrotnym tempie.

  • 0

DZIECIĘCE TALENTY WYGRAŁY! – SPRAWDŹ GDZIE POWSTANĄ PIERWSZE PODWÓRKA TALENTÓW NIVEA

Drozdy (Gmina Tarczyn), dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Śremie, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu – to szczęśliwa piątka konkursu Podwórko Talentów NIVEA, jednej z największych akcji CSR w Polsce. Jej celem jest budowa kreatywnych, edukacyjnych placów zabaw, na których dzieci będą mogły odkrywać i doskonalić swoje talenty. Pierwszy etap tegorocznej edycji konkursu właśnie dobiegł końca. Do udziału zgłosiło się ponad 500 lokalizacji z całej Polski!

  • 0

Oktawia Nowacka gościem specjalnym Dnia Otwartego w Body Center

Multibrandowy salon sportowy 4Faces i Galeria Północna w Warszawie szykują wiele sportowych atrakcji dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. W najbliższą sobotę – 12 maja rozpocznie się cykl sportowych sobót na dachu jednego z największych centrów handlowych w stolicy. Będzie to również doskonała okazja, aby wziąć udział w treningu, który poprowadzi Oktawia Nowacka. Brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro oraz ambasadorka marki Under Armour będzie gościem specjalnym trzeciej odsłony Dnia Otwartego w Body Center.

  • 0

IV EDYCJA EKOCUDÓW ZA NAMI – TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH PO RAZ KOLEJNY PRZYCIĄGNĘŁY TŁUMY!

12 tysięcy uczestników, 145 wystawców – polskich i zagranicznych producentów kosmetyków naturalnych, 3 piętra w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy – IV edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda zakończyła się wielkim sukcesem. Miłośnicy produktów inspirowanych naturą, pomimo pięknej, wiosennej zachęcającej do wyjazdu ze stolicy pogody, licznie przybyli, by spotkać się z ekspertami, poznać nowe marki, wziąć udział w warsztatach i wykładach związanych z wizażem, pielęgnacją a także zdrowiem i ekologią.

  • 0

Miejski styl dla mężczyzn, czyli Prosto Klasyk SS18’

Multibrandowe salony 4Faces rozszerzają swoją dotychczasową ofertę poprzez współpracę z marką Prosto. Najnowsza kolekcja, Prosto Klasyk SS18’ idealnie wpisuje się w stylistykę polskiej mody ulicznej oraz jest skierowana do mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualną tożsamość.

  • 0

Aktywni i modni cały czas Poznaj twarze marki Outhorn

Aktywni i modni w każdym momencie dnia! To koncept marki Outhorn, adresowanej do wszystkich szukających modnych, funkcjonalnych i dopasowanych do każdej sylwetki ubrań. Outhorn zachęca do czerpania ze stylu athleisure, który odnosi się jednocześnie do sportu i czasu wolnego. Twarzami marki zostali Urszula Dębska i Michał Malinowski – zawodowo aktorzy, prywatnie pasjonaci aktywnego wypoczynku. Jeżeli podobnie jak oni kochasz ruch i szukasz rozwiązań, które za tobą nadążą – wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w świecie Outhorn.

  • 0