„Wzorowa Łazienka” - wygraj super zestawy

Wyróżniony „Wzorowa Łazienka” - wygraj super zestawy

Program edukacyjny dla szkół „Wzorowa Łazienka” jest odpowiedzią na problemy szkół w zakresie zapewnienia uczniom odpowiednich warunków sanitarnych. Jest to akcja edukacyjna skierowana do publicznych szkół podstawowych.

W związku z powyższym mamy do przekazania 5 zestawów związanych z programem „Wzorowa Łazienka”. Każdy zestaw składa się produktów sanitarnych marki Domestos oraz puzzli do układania.
Zadanie konkursowe:

• Opowiedz kreatywnie, jak w formie zabawy uczyć dziecko higieny?

Do wygrania:

• 5 zestawów związanych z programem „Wzorowa Łazienka”. Każdy zestaw składa się z: produktów sanitarnych marki Domestos oraz puzzli do układania.

Wraz z prawidłową odpowiedzią prześlij nam swoje dane adresowe. Na zgłoszenia czekamy do 05.11.2018.
Czas trwania konkursu od 29.10.2018 do 05.11.2018

Polecamy także artykuł o programie "Wzorowa Łazienka", który pomaga zmienić stan szkolnych toalet: http://styling.pl/szkoly-podstawowe-z-szansa-na-sfinansowanie-remontu-toalet-3688-3688

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od osób dorosłych i z ich adresów mailowych. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów email zgłoszonych do tego konkursu jest Ines Media Adam Więcek. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy Powodzenia!
Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.