Zabieg depilacji laserowej – o czym musisz wiedzieć przed wizytą u kosmetyczki

Wyróżniony Zabieg depilacji laserowej – o czym musisz wiedzieć przed wizytą u kosmetyczki

Gładkie oraz piękne nogi to marzenie każdej kobiety. Niestety natura obdarzyła nas zbyt hojnie, a wyrastające włoski zaobserwować możemy już po zaledwie paru dniach od ostatniej depilacji nóg. Czy jest jakiś sposób, aby raz na zawsze pozbyć się mało estetycznego owłosienia na kobiecych nogach? Depilacja laserowa to sposób, który powinnaś wypróbować na własnych nogach. Nie zapewni on jednak, że do końca życia nie wyrośnie Ci ani jeden włos, ale skutecznie pozwoli Ci się cieszyć gładką oraz zdrową skórą nawet przez 1,5 roku.

 

Depilacja laserowa – jak działa?

Depilację laserowa można wykonać nie tylko na naszych nogach ale i również na każdej części ciała, z której chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia. Mogą być to ramiona, okolice bikini, czy też klatka piersiowa w przypadku panów. Działanie wiązki światła lasera nie powoduje żadnych urazów, jest to zatem zabieg bezinwazyjny i co najważniejsze – bezpieczny. Laser przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, bez naruszania delikatnej powłoki skóry. Depilację laserową Szczecin ogłasza bardzo skutecznie, wykorzystując wielkie bilbordy oraz chwytliwe hasła marketingowe. Nic wiec dziwnego, ze klientów przybywa nie tylko w największych miastach, ale i również w mniejszych aglomeracjach. Nie sama reklama wabi nowych zwolenników tego rodzaju depilacji, ale i długotrwały efekt, który zapewnia nam właśnie depilacja laserowa Szczecin.

O czym należy pamiętać tuż przed zabiegiem?

Zabieg laserowy jak już wspomnieliśmy jest w pełni bezpieczny, lecz aby z niego skorzystać musisz spełniać odpowiednie kryteria. Skóra na którą ma być poddane działanie lasera nie może być opalona. Skóra po wcześniejszym wystawieniu na słońce nabywa na swojej powierzchni liczne uszkodzenia, które spowodowało właśnie promieniowanie słoneczne. Naświetlając laserem podczas depilacji skóra może zostać jeszcze bardziej uszkodzona, narażając naskórek na poważne zniszczenie.

Kolejną bardzo ważną sprawą, którą należy poruszyć są kobiety w ciąży. Kosmetyczka wykonująca zabieg depilacji laserowej powinna zrezygnować z udzielenia usługi kobietom, które spodziewają się dziecka. Czym jest to spowodowane? Laser wykorzystywany podczas zabiegu może negatywnie wpłynąć na płód. Z tego względu panie, które pragną wykonać zabieg depilacji laserowej powinny zdecydowanie poczekać na ten moment bezpośrednio po urodzeniu.

Oprócz tego osoby, które mają za sobą walkę z nowotworem również powinny odpowiednio przygotować się do zabiegu. Przede wszystkim od takich osób wymagana jest odpowiednia konsultacja z lekarzem, który określi czy dana osoba może wykonać taki rodzaj zabiegu.

Więcej na ten temat dowiesz się na stronie: http://esteticon.pl/oferta/laseroterapia/depilacja-laserowa-usuwanie-owlosienia/