Zadbaj o swoje włosy z nową suszarką od BaByliss Paris!

Długie, puszyste czy bardzo gęste włosy wymagają specjalnej ochrony i pielęgnacji, a marka BaByliss Paris wie doskonale jak sobie poradzić z każdym rodzajem włosów. Poznaj nową suszarkę 6617ADE do zadań specjalnych, z którą każdy dzień stanie się piękniejszy.


Suszarka 6617 ADE od BaByliss Paris została wyposażona w profesjonalny silnik AC o mocy 2400 W. Generuje on strumień powietrza, który może osiągnąć prędkość 130 km/h, co skraca czas suszenia i stylizacji nawet o 25%. Dwa ustawienia temperatury i prędkości zapewniają wygodę i bezpieczeństwo Twoich włosów – w zależności od potrzeb i typu włosów. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładsze, bardziej miękkie i błyszczące. Suszarka posiada w zestawie dwie wymienne końcówki 6x75 mm i 6x90mm, które dają możliwość wyboru podczas stylizacji. Dodatkowo profesjonalny dyfuzor idealnie sprawdzi się do delikatnego suszenia loków, zapewniając im pełną ochronę i dodając objętości.

 

Nowa suszarką 6617ADE z silnikiem AC i funkcją jonizacji od BaByliss Paris pomoże Ci w kilka chwil stworzyć idealną fryzurę, dopasowując się jednocześnie do indywidulnych potrzeb i upodobań.