Bajeczny świat tapet Khroma w 9design

Ściana przypominająca prawdziwe dzieło sztuki? Taka dekoracja wnętrza wcale nie musi wyjść spod pędzla uznanego artysty! Poznajcie tapety Khroma dostępne w 9design – ta ceniona marka specjalizuje się w produkcji designerskich tapet ściennych, które zachwycą każdego amatora dobrego wzornictwa.

Każdy produkt wykonywany jest ze znakomitych materiałów, odpornych na zanieczyszczenia i światło, a same wzory odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i gusta. W poszczególnych kolekcjach znajdziemy zarówno klasyczne, jak i abstrakcyjne wzory, które będą stanowić idealne tło dla każdej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Tribute nawiązująca do różnorodności i kultur dalekich krajów, gdzie dominują barwne kwiaty, egzotyczna roślinność i motywy etniczne.

Szukacie pomysłu na szybkie, ale spektakularne odświeżenie mieszkania? Zachęcamy do odwiedzenia showoroomu 9design w Warszawie, gdzie skorzystacie z porady dedykowanego specjalisty, zapoznacie się z próbnikami i wybierzecie swoją idealną tapetę.