Barber w innym wydaniu ? - zapraszamy do BlackBeard

Wyróżniony Barber w innym wydaniu ? - zapraszamy do BlackBeard

To miejsce nietypowe, tak o swoim dziele mówią właściciele, czyli Tomasz Krzyk i Jacek Boniecki. Mieszczący się przy ulicy Tęczowej 57 BlackBeard jest nowoczesnym fryzjerem męskim połączonym z salonem alkoholowym. Jesteście ciekawi początków tego miejsca? A może chcielibyście zapoznać się z jego historią?

Koncepcja barbera innego niż wszystkie, narodziła się w roku 2016. W tym czasie właściciele zdecydowali się na stworzenie swojego miejsca w pofabrycznym budynku. Industrialny charakter wybranych pomieszczeń sprawił, że w ostatecznym rozrachunku otrzymaliśmy barbera w stylu loftowym. Podczas prac nie został zniszczony zabytkowy charakter budynku, dzięki czemu w salonie panuje magiczna atmosfera przeszłości.

Dzięki ciekawej koncepcji wizerunkowej, już od progu możemy zanurzyć się w wystylizowanych wnętrzach, które dadzą nam namiastkę luksusu. Recepcja, bo to właśnie z nią spotkamy się na początku naszej przygody, utrzymana jest w szarościach, a jej chłodny charakter przełamuje ciepłe drewno oraz błyszczący metal. Na uwagę zasługuje również ogromny, dębowy stół, który w salonie gra przysłowiowe pierwsze skrzypce. To właśnie wokół niego, organizowane są degustacje luksusowych trunków, a także odbywają się spotkania firmowe.

We wnętrzach zaskakuje jednak nie tylko stół, ale również ściana, która wypełniona jest regałami z półkami, na których znajdują się alkohole z każdego zakątku świata. Znajdziecie tu również wiele limitowanych edycji trunków. Szeroka gama alkoholi pozwala dopasować do każdej okoliczności Pomocą w wyborze, szczególnie służą właściciele barbera. Podczas naszej wycieczki, nie możemy jednak zapomnieć o najważniejszym punkcie, którym jest sam salon fryzjera męskiego. Miejsce to przesiąknięte jest męską atmosferą, na którą składają się nie tylko industrialne wnętrza, ale również bliskość alkoholi oraz profesjonalna obsługa barberów. Dzięki przeszkolonym pracownikom, wizyta w BlackBeard jest niespotykaną przyjemnością.

W tym ciekawym wnętrzu możecie również zakupić nie tylko vouchery podarunkowe ale również zorganizować spotkania firmowe, degustacje, konferencje czy też przyjść na liczne degustacje, które są organizowane w salonie BlackBeard.