Baśniowe święta Terravita pod choinkę

Boże Narodzenie to najbardziej magiczny czas w roku. To chwile, gdy najważniejsze jest bycie razem, dzielenie się szczęściem i radość z każdego wspólnie przeżywanego momentu. Świąteczne dni to również czas wzajemnego obdarowywania się – ciepłymi uczuciami i prostymi dowodami pamięci oraz wdzięczności. Warto sprezentować sobie i bliskim odrobinę słodkiej przyjemności, a spośród drobnych podarunków niewiele cieszy tak mocno, jak czekoladowe smakołyki – zwłaszcza te przygotowane specjalnie z myślą o Bożym Narodzeniu. Figurki Mikołaja, dekorowane tabliczki z okienkiem, batoniki i małe czekolady specjalnie dla najmłodszych – to wszystko znaleźć można w świątecznej kolekcji Terravity.

Co sprawia, że atmosfera Bożego Narodzenia jest tak wyjątkowa i pełna uroku? Dlaczego za tymi kilkoma dniami tęsknimy często przez cały rok? Z całą pewnością najważniejsze są tu: bliskość naszych ukochanych osób, pielęgnowane świąteczne tradycje, podarunki i dzielenie się wszystkim tym, co najlepsze i najprzyjemniejsze.
Słodycze są niezmiennie idealnym sposobem na okazanie wdzięczności, miłości, pamięci. Nic więc dziwnego, że czekoladowe specjały znajdują się na czele ulubionych upominków. Miło je dostać, miło je wręczać, a najmilej się nimi dzielić. Doskonale wie o tym marka Terravita i dlatego z myślą o zbliżających się świętach przygotowała specjalną linię słodkości, która zachwyci smakiem i wyglądem, sprawiając radość małym i dużym miłośnikom czekolady.

Drogi Święty Mikołaju…
Figurka Świętego Mikołaja wykonana z czekolady "w sreberku" z wizerunkiem tegoż jegomościa to kwintesencja świątecznych słodyczy. Dlatego w bożonarodzeniowej kolekcji Terravita nie mogło zabraknąć czekoladowych Świętych Mikołajów. Wszystkie wykonano z najwyższej jakości mlecznej czekolady. Oprócz wersji klasycznych, są dostępne również inne smaki – pomarańczowy, toffi i orzechowy.

Za oknem święta...
W tym roku Terravita robi wszystko, by przenieść nas do świątecznych krain przy pomocy swoich mlecznych czekolad. Słodką przyjemność dostarczą również czekolady "z okienkiem". To czekolady mleczne, o aksamitnej konsystencji, które wprost rozpływają się w ustach. A co zobaczymy w ich charakterystycznych okienkach? W zależności od wybranej czekolady, dekor z najpiękniejszymi motywami bożonarodzeniowymi – aniołki, renifery, choinki czy bałwanki. Terravita przygotowała również czekolady z kolorowymi drażetkami, z okienkiem w kształcie drzewka, prezentów lub domku.

Dla milusińskich
Mali amatorzy rozpływającego się w ustach nadzienia rozpłyną się z przyjemności po spróbowaniu świątecznej czekolady z nadzieniem mlecznym. To małe tabliczki (50 g), idealne na drobny upominek. Dzieci z pewnością ucieszy nie tylko ich pyszny smak, ale też kolorowe, wesołe opakowanie z ulubionymi świątecznymi bohaterami – nieodzownym Mikołajem, elfem i pingwinkiem. Kolejną propozycją są batoniki z nadzieniem mlecznym, zdobione sympatycznymi wizerunkami misia, liska lub elfa. To mała, zimowa porcja czekoladowej przyjemności dla każdego, kto tęsknie wypatruje pierwszej gwiazdki na wigilijnym niebie!

Klasyka w świątecznym wydaniu
Również klasyczna, mleczna tabliczka Terravity zyskała bożonarodzeniowy wygląd. Wciąż tak samo pyszna i aksamitna, z najwyższej jakości składników, cieszy oczy świątecznym opakowaniem z zaśnieżonym krajobrazem. Duża tabliczka (225 g) będzie idealna, by podzielić się nią ze wszystkimi, z którymi przeżywać będziemy ten wyjątkowy, świąteczny czas!