BE YOU: CONVERSE I MILLIE BOBBY BROWN PONOWNIE ŁĄCZĄ SIŁY

Millie Bobby Brown ma prostą radę dotyczącą stylu: Be You, czyli bądź sobą. Gwiazda kultowego serialu „Stranger Things” po raz kolejny podejmuje współpracę z marką Converse i prezentuje swoją interpretację legend od Converse w nowej odsłonie. Główną inspiracją do powstania tej kolekcji jest zamiłowanie gwiazdy do DIY i dążenie do tego, aby zawsze żyć w zgodzie ze sobą.

Model Chuck 70 to odważne kontrastujące ze sobą kolory w odcieniach różu. To najbardziej dziewczęcy projekt kolekcji, który oddaje charakter młodej artystki. W modelu Chuck Taylor All Star Millie zdecydowała się na klasyczną czerń i biel, ale dzięki kolorowym dziurkom na sznurówki i zwariowanym akcentom na bokach podeszwy buty nabierają uroku i stają się jedyne w swoim rodzaju. Wisienką na torcie są doczepiane kawałki materiału i naszywki z szenili ozdobione hasłami takimi jak „Be You” czy „Spread Love”. Możesz nimi operować tak, aby pokazać jak interpretujesz główne przesłanie kolekcji! Poza tym kolekcja pobudza twoją kreatywność i zachęca do tworzenia swojego niepowtarzalnego stylu.

Styl Millie Bobby Brown cały czas ewoluuje. Jednak buty Converse ciągle są dla niej podstawą do wyrażania siebie. Stanowią nieodłączny element jej garderoby zarówno na ekranie jak i poza nim, a nawet na czerwonym dywanie. Dzięki swojej najnowszej kolekcji aktorka nieprzerwanie oferuje swoim fanom stylizacje, które mogą nosić i personalizować w zgodzie ze sobą.

Trzy nowe wzory modeli Chuck Taylor i Chuck 70 zaprojektowane przez jedną z najlepszych artystek młodego pokolenia.