BERLIN COLLECTION LACOSTE NOSTALGIA LINE

Marka Lacoste z dumą wspomina kultowy design lat 80 i 90. Model Berlin to zegarek unisex, który jest hołdem dla ponadczasowego oldschoolu. Charakterystyczny  prostokątny,  cyfrowy  wyświetlacz to mocny symbol stylu vintage,  najmodniejszego trendu nadchodzących sezonów.

Berlin łączy minimalistyczną stylistykę z super modną kolorystyką retro, a wygodna metalowa bransoletka dopełnia całości. Koperta zegarka ma rozpoznawalny na całym świecie, charakterystyczny kwadratowy kształt, cyfrowy wyświetlacz wskazuje czas, stoper i datę. Tło wyświetlacza może być białe lub czarne, wkomponowane w grafikę z prostych, podłużnych pasów koloru i logo Lacoste.

Zegarek Berlin dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych: w kolorze chromu z elementami zielonej lub różowej grafiki, w stalowej szarości z jaskrawo żółtymi i granatowymi elementami, i w wersji bez dodatkowej grafiki  w całości czarny i złoty.

Berlin to więcej niż zegarek – jest pięknym  wspomnieniem wybitnego designu  i  elementem w stylu vintage, który każdą stylizację dyskretnie wprowadzi na najwyższy poziom trendów.