Biżuteria na I komunię świętą – jak wybrać odpowiedni prezent?

Wyróżniony Biżuteria na I komunię świętą – jak wybrać odpowiedni prezent?
Znalezienie idealnego prezentu dla dziecka komunijnego wcale nie musi być trudne. Upominek komunijny powinien być elegancki, praktyczny i stanowić wieloletnią pamiątkę dla dziecka. Jaka biżuteria na komunię będzie dobrym wyborem dla dziewczynki, a jaka dla chłopca? Wyjaśniamy w artykule.

Jaka biżuteria na komunię dla dziewczynki będzie dobrym wyborem?

Złote lub srebrne kolczyki na komunię to dobry prezent dla dziewczynki. Dla chłopca lepszym wyborem będzie klasyczna biżuteria na komunię, czyli wisiorek z krzyżykiem. Zanim jednak zdecydujesz się kupić konkretną biżuterię na komunię, upewnij się, że dziecko na pewno będzie zadowolone z takiego upominku. 

Sprawdzone propozycje na prezenty komunijne to głównie: złota biżuteria, rowery, a niekiedy także gotówka.

Jubilerskie pomysły na prezent z okazji Komunii Świętej to:

  • złote kolczyki na komunię dla dziewczynki,
  • elegancki łańcuszek wraz z wisiorkiem z krzyżykiem,
  • bransoletka z grawerem.

Jeśli chodzi o wzornictwo biżuterii na komunię, warto wybierać takie wyroby jubilerskie, które są ozdobione: krzyżykami, aniołkami, serduszkami lub innymi motywami religijnymi. Wyroby jubilerskie na prezenty komunijne znajdziesz w sklepie internetowym TEILOR.

Najlepsza biżuteria na komunię dla chłopca, czyli jaka?

W przypadku chłopców biżuteria na komunię powinna być przede wszystkim stonowana i adekwatna wzornictwem do powagi wydarzenia. W tym przypadku kolczyki raczej nie będą dobrym pomysłem. Postaw na złoty zegarek, bransoletkę lub łańcuszek z religijnymi wisiorkiem.

Jeśli brakuje Ci inspiracji lub po prostu szukasz biżuterii idealnej na upominek z okazji Komunii Świętej dziecka, koniecznie przejrzyj ofertę https://www.teilor.pl/.

Czy złote kolczyki na komunię to dobry wybór?

Strzałem w dziesiątkę w przypadku inspiracji na prezenty z okazji Komunii Świętej jest przede wszystkim złota biżuteria. Piękne kolczyki dla dziewczynki na komunię to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać.

Wybierz delikatne, lekkie kolczyki ozdobione motywami religijnymi, małymi perełkami lub z dodatkiem kamieni szlachetnych. To dobry pomysł, aby podarować dziecku przepiękny prezent komunijny, który zachowa na lata. Kolczyki i wiele innych ciekawych propozycji na prezenty dla dziewczynek z okazji Komunii Świętej znajdziesz w sieci lub u lokalnego jubilera.

Na co zwrócić uwagę, kupując komplet biżuterii na komunię dla dziewczynki?

Zanim wybierzesz złote kolczyki na komunię dla dziewczynki albo łańcuszek na szyję dla chłopca, zwróć uwagę na elementy takie jak:

  • kruszec, z którego jest wykonana biżuteria – najlepiej złoto wysokiej próby,
  • wagę biżuterii,
  • motyw przewodni – najlepiej religijny,
  • gust i styl obdarowywanego - to w końcu najważniejsze!

Postaraj się też wybrać delikatną biżuterię na taką okazję. Zyskasz w ten sposób pewność, że dziecko będzie w 100% zadowolone z otrzymanego upominku i chętnie zacznie nosić złotą pamiątkę na co dzień.