Bonjour and Kiss , młoda Polska niezależna marka w ROYAL COLLECTION

42alogo
Bonjour and Kiss to marka tworzona przez zespół młodych kreatywnych ludzi którzy swoje doświadczenie szlifowali  w największych Polskich producentach odzieży damskiej w Polsce .

13  grudnia minoł pierwszy rok ich działalności i już można mówić o sporym sukcesie, ponieważ marka właśnie weszła do sprzedaży w salonach ROYAL COLLECTION .  

Jak BONJOUR AND KISS chce konkurować z takimi markami jak  BENETTON, BLACKY DRESS, BOSS ORANGE,

DERRI, DIGEL, PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER,  oferowanymi  przez ten  multi brandowy salon ?  

Przede wszystkim ta młoda Polska marka to niebanalne wzornictwo łączące w sobie sportowy  minimalizm z miejskim szykiem . To także wysoka  jakość tkanin, niebanalne wykończenia, a wszystko  w przystępnych cenach  nie rujnujących naszych portfeli . Dodatkową wartością dla klienta jest także fakt , iż kolekcje w całości tworzone są przez samych projektantów od pomysłu  po pierwsze modele wyszywane w ich pracowni . Produkcja całkowicie ulokowana jest w Polsce i szyta przy współpracy z małymi przedsiębiorstwami rodzinnymi dbającymi o zachowanie zasad społecznej  i ekologicznej odpowiedzialności . Dzięki takiej współpracy zespół BONJOUR AND KISS ma wpływ nie tylko na każdy etap produkcji, ale także swój udział w wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości i nowych miejsc pracy .

 " Zależy nam aby nasi klienci dokonując zakupu naszych produktów otrzymał  nie tylko dokonały design ale także pewności iż za danym produktem stoją konkretni ludzie i mocne wartości ."  Mówią sami twórcy marki .

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją także do ich butiku on linie i na stronach FB

www.bonjourandkiss.com

www.facebook.com/bonjourandkiss