BORN2BE LIMITED

Mądra i niezależna. Hipnotyzująca. Manifestująca swoim strojem wolność i niezależność. Ceniąca sobie świadome głoszenie własnych prawd. Taka jest definicja współczesnej kobiety według marki Born2be. W kampanii promującej kolekcję limitowaną Born2be Limited, marka pokazuje, że najchętniej szuka natchnienia w kobiecie. Marka Born2be po raz drugi stworzyła limitowaną kolekcję Born2be Limited. Powstała ona z myślą o współczesnych kobietach, przed którymi świat stawia coraz większe wymagania. Dlatego też twórcy kolekcji zadbali o to, by była unikalna, ale jednocześnie uniwersalna dla wszystkich, aktywnych kobiet. Twarzą kolekcji została Agata Biernat- polska instruktorka fitness, tancerka i modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2017 dla której, doba jest zdecydowanie za krótka!


Kolekcja inspirowana jest trendem Creative Manifesto, który hołduje niezależności i wolności. W dobie globalizacji i coraz większemu poczuciu współuzależnienia, ten trend ma służyć pełnemu wyrażaniu siebie i swoich potrzeb, by nie zatracić swojej indywidualności. Sport, streatwear łączą się tu i mieszają z klasyką i elegancją, co daje możliwość kobiecie bycia przygotowaną na każdą okazję. Nie ma tu ograniczeń. Modowe konwenanse nie istnieją. Pojawia się wolność manifestowana strojem. Born2be Limited powstało z połączenia różnych tendencji i stylu.

 

Można w niej znaleźć kobiece sukienki z falbankami, jak i garnitur, inspirowany klasyczną męską szafą. Nie brak również odwołania się do światowych trendów, czyli dobrze znanej wszystkim bomber jacket, która w tym sezonie przychodzi ze zdwojoną siłą. Interesujące wydają się być też połączenia kolorystyczne, które z kolei udowadniają, że przeciwieństwa, zamiast się odpychać, potrafią stworzyć ze sobą idealny duet. Na uwagę zasługuję również estetyka zaprezentowanej kolekcji. Minimalistyczna przestrzeń idealnie koresponduje z kultowymi krzesłami, które przybierają niestandardową formę. Symbolizować ma to sprzeciw utartym schematom, które wpisują się w ideologię Creative Manifesto. Nie brak tu słynnego krzesła- projektu RM58 artysty Romana Modzelewskiego, które zachwyca pomysłowym designem.

Nad jesienną kolekcją limitowaną pracował zespół projektowy marki Born2be. Warto wspomnieć, że cała produkcja była szyta w Polsce. Projektanci wyselekcjonowali najciekawsze tkaniny, ze wszystkich, które były dostępne na polskim rynku, tworząc przemyślaną i ponadczasową kolekcję Born2be Limited.

View the embedded image gallery online at:
https://styling.pl/born2be-limited-4311-4311#sigProIdc3e1a85734