„BUON APPETITO” – POZNAJ SMAKOWICIE STYLOWE PROJEKTY Z KOLABORACJI SABRINA PILEWICZ x MARTINI

Włochy to miejsce pełne artyzmu, pasji, pysznego jedzenia i miłości do życia. To także doskonałe tło dla zniewalającego duetu temperamentnej projektantki Sabriny Pilewicz i ognistej marki Martini. „L'appetito vien mangiando”, czyli apetyt rośnie w miarę jedzenia to doskonałe podsumowanie ich ostatnich kolaboracji, które zaowocowały kolejnym wspólnym projektem. Włoski romans trwa i ma się wyśmienicie – efektem kuszącej współpracy jest nowa kolekcja torebek „BUON APPETITO”, która uwodzi drapieżną skórą w kolorowych odcieniach. 

Projekty Sabriny Pilewicz nawiązują do barwnego życia mieszkańców Włoch, szczególnie sycylijskiego rejonu – rasowego i pikantnego, gdzie od świtu do nocy czuć zapach pomarańczy i słychać miejski gwar. Najnowsza kolekcja „BUON APPETITO”, ma przypomnieć o potrzebie smakowania życia i delektowania się wszystkimi odsłonami dnia codziennego, w duchu beztroski i relaksu. Barwne projekty budzą pożądanie – otaczając się wyjątkowymi produktami z podwójną siłą cieszymy się życiem.

Czerwona pomarańcza, jako główny składnik nowego alkoholu Martini Fiero, zainspirowała Sabrinę Pilewicz do stworzenia nowych modeli torebek.

Motyw przewodni? Zapach i smak! Słodka goryczka owocu jest wyjątkowo energetyzująca i taka właśnie ma być nowa kolekcja – pełna pasji, niezwykle aromatyczna, smaczna i wyrazista, ukazująca apetyt na życie prawdziwych Włochów przy jednoczesnym zachowaniu wyrafinowania i elegancji charakterystycznej dla gorącego południa. 

Wysmakowana kolekcja „BUON APPETITO” oferuje prawdziwym miłośnikom mody pięć nowych modeli FICO, LIPARI, ENNAPANAREA i LENTINI (duet pomarańczy na łańcuszku). 

Wysublimowany miks kolorów i faktura krokodylej skóry sprawiają, że nowe projekty wręcz pożera się wzrokiem. Owoce były także inspiracją do przełamania ostrych linii na rzecz obłych kątów i kształtów. Apetyczne torebki urzekają kobiecością, a dostępne są w trzech, praktycznych rozmiarach: maxi, midi i mini. Nowe fasony, dawne wartości – projektantka wprowadza szereg nowości, ale niezmiennie przykuwa szczególną uwagę do jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Wyśmienite basici doskonale sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także podczas wielkich wyjść. 

Skosztuj dopracowanej do perfekcji kolekcji „BUON APPETITO” i smakuj życie we własnym stylu. IPA!

PRODUCTION TEAM:
Foto:
Dorota Porębska
Make up: Joanna Berdzińska
Modelka: Sandra Najda
Stylist: Milena Bekalarska