Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Cel: odbudowa

sch1303251
Co roku jest to samo. Po kilku, zimowych miesiącach rozpoczynamy walkę o zdrowe, elastyczne i sprężyste włosy. W tym roku mamy jednak wyjątkowo skutecznego sprzymierzeńca – BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional.

sch1303251

Pierwsze promienie wiosennego słońca dodają nam nowej energii i chęci zmiany wyglądu. Kupujemy nowe buty, sukienki, myślimy o zmianie koloru włosów, czy fryzury… Tutaj jednak pojawia się problem – nawet najmodniejsze cięcie, czy koloryzacja zgodna z aktualnymi trendami nie będą wyglądać dobrze na zniszczonych włosach. Dlatego do wiosennych zmian warto przygotować swoje włosy. Najlepiej przy pomocy produktów BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional, które dodadzą włosom 100% więcej mocy i sprawią, że włosy będą do 95% mniej łamliwe. Po zastosowaniu kuracji BC FIBRE FORCE w porównaniu z włosami przed kuracją.

BC FIBRE FORCE stworzono z myślą o bardzo zniszczonych włosach, które poddane zostały zbyt wielu zabiegom chemicznym i fizycznym. Potrzebują, więc teraz wyjątkowej opieki, która przywróci im zdrowy blask. Produkty z tej linii można wykorzystać również przygotowując delikatne włosy do zabiegów chemicznych, wykonywanych w salonie fryzjerskim, takich jak rozjaśnianie, dekoloryzacji czy trwała ondulacja. 

Tajemnicą skuteczności BC FIBRE FORCE jest jej formuła, która przywraca optymalną kondycję i sprężystość nawet włosom o bardzo dużych ubytkach w strukturze. Jest to możliwe dzięki formule ze zmikronizowaną keratyną, Substancja ta jest identyczna z tą, która stanowi główny budulec włosów. Wnika głęboko w strukturę włosa, uruchomiając działanie Cell-Membrane-Complex,  międzykomórkowego cementu, spoiwa odpowiedzialnego za mocne i sprężyste włókna włosów.

Materiały prasowe Schwarzkopf Professional.