Powracamy do 1984 roku!

Rok 1984 był wyjątkowy. To wtedy ukazały się piosenki „Purple Rain” Prince’a, czy „Like a Virgin” Madonny oraz po raz pierwszy gra „Tetris” ujrzała światło dzienne. Był on także przełomowy dla naszej marki – wyprodukowaliśmy milionowy zegarek, uzyskaliśmy wpis do księgo rekordów Guinessa, konstruując gigantyczny zegar umieszczony na budynku siedziby Commerzbanku we Frankfurcie, ważący 13 ton i mierzący 162 metry, a mijał dopiero rok, od kiedy rozpoczęliśmy rewolucję w branży zegarmistrzowskiej

  • 0

Jak zadbać o odporność seniorów – fakty i mity

Jesień rozpoczyna okres sezonowych przeziębień, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy w tym okresie dbali o osoby wymagające szczególnej opieki, czyli seniorów. Jak to robić i co warto wiedzieć, aby uniknąć powszechnych błędów? Przedstawiamy fakty i obalamy mity.

  • 0

Linerase to naturalna biostymulacja, a teraz również i nawilżenie

LINERASE to wyprodukowany we Włoszech biostymulator, który od wielu lat był stosowany w dermatologii w formie opatrunków w przypadkach trudno gojących się ran. LINERASE jest silnym stymulatorem kolagenu. Uzupełnia niedobór, pobudza i  utrzymuje intensywną jego produkcję w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

  • 0

JESIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY TWARZY WEDŁUG EKSPERTA

Skóra po wakacjach? Najwyższy czas o nią zadbać! Po urlopowych szaleństwach wracamy do rzeczywistości i spokojnego rytmu. Także skórę trzeba ukoić, uspokoić oraz przygotować na trudniejszy okres jesieni i zimy. Jak to zrobić? Odpowiada dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert.

  • 0

Przeszczepu włosów w Turcji

Przeszczep włosów w Turcji stał się bardzo popularny wśród Europejczyków i Amerykanów poszukujących trwałego rozwiązania problemu wypadania włosów. W ostatnich latach Turcja dzięki dużej liczbie niedrogich i wysoko wykwalifikowanych chirurgów transplantacji włosów oraz szpitali i klinik staje się istnym hitem turystyki medycznej.

  • 0

Mio C450 – kamera samochodowa, która uchwyci każdy szczegół po zmroku

Przed nami trudny czas dla kierowców. Szybko zapadający mrok, często występujące opady wpływają na jakość nagrań w budżetowych kamerach samochodowych. Dlatego największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio, wprowadziła do sprzedaży model Mio MiVue C450 z matrycą Sony premium STARVIS CMOS i funkcją Night Vision Pro, która gwarantuje idealną jakość nagrań niezależnie od pogody czy pory dnia.

  • 0

Jakie kosmetyki do brwi warto mieć w swojej kosmetyczce?

Chyba nie ma kobiety, która nie marzyłaby o idealnie podkreślonym łuku brwiowym. Nie ma w końcu lepszej oprawy dla oczu. Po jakie kosmetyki do brwi warto w tym przypadku sięgnąć? Okazuje się, że wybór na rynku wcale nie jest mały.
  • 0