Czym jest chirurgia plastyczna?

Chirurgia plastyczna to proces przekształcania i rzeźbienia formy ciała za pomocą zabiegów chirurgicznych. Najczęstsze rodzaje chirurgii plastycznej to powiększanie piersi, plastyka nosa, lifting twarzy, liposukcja i operacje powiek.
  • 0

Kwas mlekowy dla urody i zdrowia

Nie od dziś wiadomo, że kwasy wykorzystywane są w kosmetyce do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Gama używanych substancji jest naprawdę szeroka. Z tego powodu czasem trudno zdecydować się na to, który kwas powinien zostać wykorzystany. Oczywiście w doborze właściwego zabiegu zawsze pomoże profesjonalny kosmetolog. Warto jednak wiedzieć, jakie zastosowanie mają poszczególne kwasy - choćby dla własnej ciekawości. Postanowiliśmy zatem skupić się na kwasie mlekowym. Poznaj tę wyjątkową substancję - dowiedz się, jakie właściwości i zastosowanie ma kwas mlekowy.
  • 0

Usta jak marzenie z TEOXANE!

Codzienna pielęgnacja twarzy i ciała to dla większości z nas oczywisty element dnia. Dbamy o odpowiednie dobranie kosmetyków, odpowiadamy na wymagania stawiane nam przez naszą cerę, przeciwdziałamy pojawianiu się na niej oznak starzenia, a równocześnie zdarza się nam zapomnieć o pielęgnacji ust. O jej znaczeniu przypominamy sobie dopiero w momencie, gdy pojawią się pierwsze problemy związane z tą delikatną okolicą. Jak zatem dbać o usta, by odpłaciły się pięknym wyglądem przez cały rok i na lata? Oczywiście sięgając po odpowiednią pielęgnację i zabiegi uzupełniające!
  • 0

30% więcej aminokwasów w biostymulatorze dla jeszcze bardziej wymagającej skóry!

Z biegiem lat twoja skóra staje się wiotka, przesuszona i pozbawiona blasku. Kiedy martwi cię upływający czas i pogorszenie kondycji skóry, zacznij działać! Teraz nawet najbardziej wymagająca skóra odzyska dawną jędrność i sprężystość! Poznaj Sunekos Performa – biostymulator do zadań specjalnych, który cechuje jeszcze bardziej wzbogacona formuła! Jakich efektów możesz się spodziewać? Wyjaśniamy!
  • 0

MESOSES – PIELĘGNACJA INSPIROWANA MEZOTERAPIĄ

Pielęgnacja domowa, która działa jak mezoterapia? Sesderma połączyła doświadczenie lekarzy medycyny estetycznej z wiedzą z zakresu działania składników aktywnych i nanotechnologii, tworząc Mesoses. Linia dostarcza w głąb skóry aż 15 aminokwasów, 9 silnych przeciwutleniaczy, wyciągi roślinne i witaminy, które działają na różne objawy starzenia się skóry.
  • 0

Nie zapomnij o retinolu w jesiennej pielęgnacji!

Nasza cera w okresie jesiennym przypomina pogodę za oknem- jest szara, zmęczona i szorstka. Dlatego w najbliższych miesiącach postawmy na nawilżenie oraz regenerację skóry! Na początek wprowadźmy do swojej domowej pielęgnacji retinol, czyli pochodną witaminy A. Jest to substancja, która działa zarówno odbudowująco, jak i przeciwstarzeniowo. Retinol pobudza procesy odnowy komórkowej m.in. dzięki złuszczeniu martwego naskórka, poprawia koloryt skóry, a także reguluje pracę gruczołów i proces rogowacenia, co powoduje zmniejszenie trądziku oraz zaskórników.

  • 0

Linerase to naturalna biostymulacja, a teraz również i nawilżenie

LINERASE to wyprodukowany we Włoszech biostymulator, który od wielu lat był stosowany w dermatologii w formie opatrunków w przypadkach trudno gojących się ran. LINERASE jest silnym stymulatorem kolagenu. Uzupełnia niedobór, pobudza i  utrzymuje intensywną jego produkcję w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

  • 0