CIESZ SIĘ SŁOŃCEM Z NIVEA SUN JESZCZE DŁUŻEJ!

Kochamy lato! Dni są długie i ciepłe, a nasza skóra nabiera pięknego brązowego koloru. Na długo chcemy zachować nie tylko wspomnienia z wakacji, ale także opaloną skórę. Z linią NIVEA AFTER SUN poczujesz kojącą i nawilżającą moc bio-aloesu, a uzyskana opalenizna zostanie z Tobą… znacznie dłużej! Słońce - jak się chronić?

  • 0

Naturalna ochrona przed potem dzięki NIVEA Magnesium Dry!

Dobry dezodorant to nie tylko piękny zapach, musi być niezawodny i skuteczny. Dlatego NIVEA inspirując się naturalnymi składnikami znalazła nowy sposób, aby zapewnić ochronę przez cały dzień w formule całkowicie pozbawionej aluminium i alkoholu etylowego. Rewolucyjna linia dezodorantów NIVEA Magnesium Dry o właściwościach antyperspiracyjnych wykorzystuje ukrytą moc naturalnie pozyskiwanego magnezu, aby utrzymać skórę suchą, świeżą i zdrową przez cały dzień!

  • 0

KĄPIEL W ŹRÓDLANEJ WODZIE ŚWIETNIE NAWILŻY SKÓRĘ? TO NIE TAKIE PROSTE!

Utrzymanie wody w skórze (czyli nawilżenie) jest niezwykle skomplikowanym procesem biologicznym. Nie pobieramy jej ze środowiska, bo wtedy po każdej kąpieli nasza waga wzrastałaby o kilka kilogramów. Woda pobierana jest z wnętrza organizmu – z naczyń krwionośnych, które leżą głęboko w skórze właściwej. Stąd biernie odparowuje do otoczenia przez naskórek. Gdyby nie istniały w nim substancje, które potrafią związać cząsteczki wody (czyli składniki higroskopijne), woda z wnętrza naszego organizmu odparowywałaby bez ograniczeń do otaczającego nas środowiska. Co wpływa na wysokie nawilżenie w skórze i jak je utrzymać – odpowiedź poniżej.

  • 0

Sekret naturalnego piękna

Przyszłość pielęgnacji skóry leży w produktach respektujących jej fizjologię oraz wykorzystujących moc natury i nauki. Coraz ważniejsze jest również całkowite wyeliminowanie ze składów substancji szkodliwych i uczulających oraz maksymalne ograniczenie konserwantów. Jak wykorzystać składniki pochodzące z natury, aby osiągnąć szybkie i długotrwałe efekty przy jednoczesnym zachowaniu powyższych zasad? Zajrzyjmy do składów kosmeceutyków wykorzystujących naturalne substancje w najlepszy sposób.

  • 0

NATURALNIE MŁODSZY WYGLĄD I WYRÓWNANY KOLORYT SKÓRY Z NOWYM KREMEM-PODKŁADEM NIVEA 3W1 CUSHION

A gdyby tak… Twój ulubiony krem posiadał właściwości podkładu? Dla pięknej, promiennej i jednocześnie naturalnie wyglądającej skóry przez cały dzień sięgnij po nowy krem–podkład w poduszce NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER 3w1 z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są zaktywowane do produkcji własnego kwasu hialuronowego, a delikatnie kryjące pigmenty łatwo dopasowują się do naturalnego koloru skóry, wyzwalając jej piękno i blask.

  • 0

Młoda bez względu na wiek – za sprawą Linerase!

Młodość to nie tylko wiek, ale psychiczne nastawienie i energia ducha. Z wiekiem tracimy jednak atrakcyjny wygląd, zanika naturalny, promienny blask. Jak zapobiegać starzeniu się skóry i pielęgnować zewnętrzne piękno? Z podpowiedzią przychodzi kolagenowa biostymulacja Linerase, rekomendowane zabiegi medycyny estetycznej!

  • 0

Bioregeneracja skóry w najlepszym wydaniu

To, w jaki sposób traktujemy swój organizm, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie ten będzie za kilka lat. Dokładnie tak samo jest ze skórą. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomoże zachować młodość na długie lata. Pielęgnacja musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, lecz także od wewnątrz. Specjalistami w tym temacie są produkty Sunekos i Nutrakos! Zapytalismy lekarzy medycyny estetycznej o to, jakie efekty zabiegów osiągają stosując produkty Sunekos w swoich gabinetach.

  • 0

Na co zwrócić uwagę przy wyborze żelu do paznokci? Podpowiadamy!

Paznokcie łamiące się raz za razem, mimo usilnych prób utrzymania ich w dobrej kondycji? Znajomy temat? Cóż, pielęgnacja paznokci nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie gdy zależy nam na tych długich i estetycznych. Jak wybrać żel do paznokci, dzięki któremu samodzielnie je przedłużysz? Jeżeli ta dziedzina nie jest Ci jeszcze dobrze znana, przeczytaj artykuł. Ułatwi Ci on podjęcie właściwej decyzji. Zapraszamy!
  • 0

POBUDŹ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ Z NIVEA HYDRA SKIN EFFECT!

Odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowej pielęgnacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że woda, jako jeden ze składników skóry, jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Skóra pozbawiona wody staje się sucha, wrażliwai bardziej skłonna do powstawiania zmarszczek. Często jednak ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia. Dlatego NIVEA stworzyła linię NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA], która zapewnia 72h nawodnienia i wyjątkowe uczucie odprężonej skóry!

  • 0