Analiza kolorystyczna – typ Pani Wiosna

Analiza kolorystyczna to paleta barw odpowiednio dobrana do danej osoby. Każdej porze roku odpowiadają odmienne zestawy kolorów które podkreślą naturalne piękno. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej analizie kolorystycznej można osiągnąć bardzo ciekawe i pięknie wyglądające zestawienia barw, które jednocześnie będą współgrać z kolorytem przyrody.

  • 0

Artykuł eksperta NIVEA MEN – prawidłowa pielęgnacja mężczyzn!

Męska skóra czy włosy wymagają dobrze dobranej pielęgnacji. Zadbaj więc o prawidłowy dobór kosmetyków codziennego użytku, które pozwolą Ci zachować zdrowy wygląd i przywrócą komfort skórze. Sprawdź, co powinno znaleźć się w Twojej łazience. Formuła kosmetyków dla mężczyzn jest opracowana w taki sposób, aby spełniać specyficzne potrzeby skóry panów. Dlaczego? Bo różni się ona od cery kobiet, co jest uwarunkowane predyspozycjami biologicznymi.

  • 0

Zestaw 3 w 1 dla idealnego konturu

Polska marka wegańskich kosmetyków kolorowych, IUNO Cosmetics , prezentuje produkt 3 w 1 do konturowania twarzy. W jednym niewielkim boksie znajduje się rozświetlacz, róż i bronzer, w dwóch mocno napigmentowanych wersjach kolorystycznych: dla cery w tonacji chłodnej oraz ciepłej. Zestaw do konturowania IUNO Cosmetics jest pierwszym tego typu produktem na polskim rynku całkowicie wegańskim, be z parabenów, z roślinnymi konserwantami oraz certyfikowanymi ekstraktami.

  • 0

SKONCENTROWANA ODNOWA: NOWY The Eye Concentrate

Od czasu powstania ponad 10 lat temu, The Eye Concentrate zyskał wielkie grono miłośników i stał się ikoną samą w sobie. La Mer rozumie, że w świecie, w którym poziom stresu stale wzrasta wszyscy szukamy spokoju i ukojenia. Dla delikatnej skóry wokół oczu, nawet trzy razy cieńszej niż w innych partiach twarzy, jest to prawdziwe wyzwanie. Ekspozycja na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia, może prowadzić do stanu zapalnego skóry oraz zmniejszać jej naturalne zdolności do regeneracji. Aby pomóc chronić delikatną skórę wokół oczu marka La Mer zainspirowana produktem The Concentrate, stworzyła skoncentrowaną formułę nowej generacji, która odżywia, nawilża i wzmacnia skórę. Przywraca właściwe funkcjonowanie delikatnej skóry wokół oczu. Efekt? Świeżość spojrzenia, zredukowane linie, zmarszczki oraz cienie w okolicy oczu.

  • 0

Soczyste mango wypielęgnuje ciało

W tym roku niezaprzeczalnie króluje mango. Wszystko dlatego, że doskonale nawilża i odżywia ciało. Tropikalny owoc z soczystym żółtym miąższem pojawia się nie tylko w wielu przepisach kulinarnych. Jego wspaniałe właściwości dostrzegli producenci kosmetyków, którzy coraz chętniej wybierają ten egzotyczny owoc jako składnik preparatów pielęgnacyjnych. Dlaczego mango stało się tak bardzo popularne?

  • 0

Trzy kroki do piękna!

Czy już znasz najlepszy preparat do bioregeneracji skóry Linerase? Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem coraz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

  • 0

Promienna, odmłodzona i gładka skóra, dzięki kompleksowej terapii Linerase!

Upływający czas z każdym dniem odbija się na wyglądzie naszej skóry. Niestety jest to proces nieunikniony, na który nie mamy wpływu. Pozostaje nam zaakceptować ten fakt i skupić się na tym co możemy zrobić, aby cieszyć się „zawsze” promiennym wyglądem. „Młodsza metryka” skóry jest zawsze w cenie, dlatego postaw na jej odpowiednią stymulację!

  • 0

LINIA CollaGen od KLAPP Cosmetics!

Wraz z wiekiem zdolność do tworzenia włókien kolagenowych w naszej skórze drastycznie spada. Obumiera więcej komórek kolagenu niż organizm jest w stanie wyprodukować, a na twarzy pojawiają się zmarszczki. Skóra staje się wysuszona i traci swoją jędrność. Dodatkowo każdego dnia proces ten potęgują czynniki, z którymi do czynienia ma większość z nas – stres czy intensywny wysiłek fizyczny.

  • 0