Perfect Derma Peel

pre160126
Medisolution wprowadziło na polski rynek jedno z najnowszych osiągnięć amerykańskich naukowców, peelingi marki Bella Medical Product  - The Perfect Derma Peel. Produkt wyróżnia się zawartością glutationu, najsilniejszego antyoksydantu. Dzięki niemu preparat nie tylko odświeża skórę, ale również uaktywnia w niej naturalne procesy naprawcze, które odmładzają tkankę i usuwają z niej inne wady estetyczne.

  • 0

Nawilżenie od ręki

orl160121
Nasze dłonie narażone są na ciągły wysiłek i działanie czynników zewnętrznych. Zimą szczególnie wysuszają je mróz, suche powietrze w domu i pracy. Warto więc szczególnie zadbać o ich nawilżenie. Codzienna pielęgnacja to podstawa, ale raz na kilka dni zafunduj im spa i relaks.

  • 0

KIWICHA – Złoto Inków PIELĘGNUJE SKÓRĘ W NATURALNY SPOSÓB

kla151203
Najnowsza linia KLAPP Cosmetics - KIWICHA –  oparta jest na dobroczynnych właściwościach  Amarantusa, świętej rośliny Inków, która charakteryzuje się  wysokimi wartościami odżywczymi i zdrowotnymi. Stanowi połączenie prastarej wiedzy i współczesnych badań nad możliwościami skutecznej pielęgnacji anti-aging.

  • 0

DAILY CREAM PROTECTION z linii IMMUN

kla15121
Nie pozwól, aby jesienią Twoja skóra przeżywała katusze na skutek negatywnych zmian pogody, czy też działania klimatyzacji! Zmień krem na taki, który zapewni jej optymalną ochronę i prawidłową pielęgnację każdego dnia.

  • 0

Pedikiur zimą ma sens!

pla151203
Gdy sandały trafiają na dno szafy, a w garderobie główne miejsce zajmują kozaki lub botki, często rezygnujemy z pedikiuru. A szkoda… Bo stopy otulone grubymi skarpetkami potrzebują równie czułej pielęgnacji, jak latem. Na jakie zabiegi na stopy warto zdecydować się zimą? Odpowiada Antonina Papiewska, stylistka paznokci gwiazd z salonu Pardon My French.

  • 0

ORLY Infamous (Od)cienie sławy

ory151109
Daj się przyłapać. Niech cały świat zobaczy prawdziwe oblicze splendoru. Ciemna strona sławy odbija się w niespodziewanym błysku fleszy. Bez pudru, bez pozowania, bez kontroli. Skandalicznie efektowna kolekcja ORLY Infamous to najgłośniejszy debiut tego sezonu.

  • 0

KLAPP MEN

kla1510221
Przepracowanie, wycieńczenie i brak snu doskonale widać na męskiej twarzy! Pojawiają się obrzęki i głębokie zmarszczki, a skóra staje się zwiotczała i szara! Antidotum na te problemy jest Serum anti-age o wymownej nazwie HANGOVER od KLAPP Cosmetics.

  • 0

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o osoczu bogatopłytkowym

com15090201
Osocze bogatopłytkowe (PRP) już od kilku lat sukcesywnie zdobywa zaufanie pacjentów medycyny estetycznej. Nie ma co się temu dziwić, jest to zabieg bardzo wyjątkowy – naturalny i dający przy tym naprawdę widoczne efekty. Decydując się za zabieg powinniśmy jednak wiedzieć o nim więcej!

  • 0