Latem nie zapomnij o regeneracji skóry z Linerase!

Wakacje to czas,  gdy w szczególności zależy nam na pięknym wyglądzie. Zwiewne sukienki, oliwkowa opalenizna i zadbana cera są marzeniem każdej kobiety. Czy w trosce o piękno skóry możemy korzystać z medycyny estetycznej także latem? Naturalną regenerację o każdej porze roku oferuje zabieg kolagenem Linerase!

  • 0

Lampa UV/LED do manicure – sprawdź, czym kierować się przy wyborze

Perfekcyjny manicure to bez wątpienia prawdziwa wizytówka każdej kobiety. Ze względu na szczególną trwałość efektu ogromną popularnością cieszą się hybrydowe stylizacje paznokci. Do ich wykonywania przydaje się lampa UV/LED. Decydując się na jej na jej zakup, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Które z nich są najważniejsze?
  • 0

Piękna skóra nawet Latem - za sprawą kolagenu Linerase!

Upragnione wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Blask słońca, ciepłe morze i piękna opalenizna to idealny scenariusz urlopowy. Do tego zadbane ciało i promienny uśmiech uwiecznione na rodzinnej fotografii. Brzmi jak Twoje marzenia? By mogły spełnić się w,  nie zapominaj o pielęgnacji skóry. Dzięki zabiegom bioregeneracji Linerase Twoja skóra zaiskrzy nawet latem!

  • 0

CIESZ SIĘ SŁOŃCEM Z NIVEA SUN JESZCZE DŁUŻEJ!

Kochamy lato! Dni są długie i ciepłe, a nasza skóra nabiera pięknego brązowego koloru. Na długo chcemy zachować nie tylko wspomnienia z wakacji, ale także opaloną skórę. Z linią NIVEA AFTER SUN poczujesz kojącą i nawilżającą moc bio-aloesu, a uzyskana opalenizna zostanie z Tobą… znacznie dłużej! Słońce - jak się chronić?

  • 0

Naturalna ochrona przed potem dzięki NIVEA Magnesium Dry!

Dobry dezodorant to nie tylko piękny zapach, musi być niezawodny i skuteczny. Dlatego NIVEA inspirując się naturalnymi składnikami znalazła nowy sposób, aby zapewnić ochronę przez cały dzień w formule całkowicie pozbawionej aluminium i alkoholu etylowego. Rewolucyjna linia dezodorantów NIVEA Magnesium Dry o właściwościach antyperspiracyjnych wykorzystuje ukrytą moc naturalnie pozyskiwanego magnezu, aby utrzymać skórę suchą, świeżą i zdrową przez cały dzień!

  • 0

KĄPIEL W ŹRÓDLANEJ WODZIE ŚWIETNIE NAWILŻY SKÓRĘ? TO NIE TAKIE PROSTE!

Utrzymanie wody w skórze (czyli nawilżenie) jest niezwykle skomplikowanym procesem biologicznym. Nie pobieramy jej ze środowiska, bo wtedy po każdej kąpieli nasza waga wzrastałaby o kilka kilogramów. Woda pobierana jest z wnętrza organizmu – z naczyń krwionośnych, które leżą głęboko w skórze właściwej. Stąd biernie odparowuje do otoczenia przez naskórek. Gdyby nie istniały w nim substancje, które potrafią związać cząsteczki wody (czyli składniki higroskopijne), woda z wnętrza naszego organizmu odparowywałaby bez ograniczeń do otaczającego nas środowiska. Co wpływa na wysokie nawilżenie w skórze i jak je utrzymać – odpowiedź poniżej.

  • 0

Sekret naturalnego piękna

Przyszłość pielęgnacji skóry leży w produktach respektujących jej fizjologię oraz wykorzystujących moc natury i nauki. Coraz ważniejsze jest również całkowite wyeliminowanie ze składów substancji szkodliwych i uczulających oraz maksymalne ograniczenie konserwantów. Jak wykorzystać składniki pochodzące z natury, aby osiągnąć szybkie i długotrwałe efekty przy jednoczesnym zachowaniu powyższych zasad? Zajrzyjmy do składów kosmeceutyków wykorzystujących naturalne substancje w najlepszy sposób.

  • 0