NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE

Obecnie kobiety coraz częściej poszukują rozwiązań, które są szybkie, skuteczne i innowacyjne. Zwłaszcza w codziennej pielęgnacji. NIVEA przedstawia nowy żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE, który powstał, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kobiet. Żel delikatnie oczyszcza, odświeża i wygładza skórę, natomiast zawarty w nim kawas mlekowy przygotowuje ją do aplikacji makijażu.

  • 0

Jo Malone London zaprasza Cię do krainy lawendy

Jo Malone London przedstawia nową, limitowaną kolekcję proponującą nowe, świeże spojrzenie na kultowy składnik – angielską lawendę. To podróż do zaczarowanej krainy mieniącej się wszystkimi odcieniami fioletu, gdzie wśród sielskich krajobrazów angielskiej wsi kwitnie magiczna lawenda. Odkryj jej ponadczasowy aromat w trzech różnych ujęciach, z których każde oferuje inną odsłonę tego niezwykłego daru natury. Pierwsze z nich uderza intensywnością, drugie – świeżością z chłodną nutą drzewną, trzecie z kolei to feeria miękkich kwiatowych nut. Opuść szarą codzienność i wkrocz z nami do krainy lawendy!

  • 0

Witamina C Twój eliksir urody!

Korzystne działanie witaminy C na nasz organizm jest nieocenione. Z pewnością nieraz słyszałaś, że jej codzienna dawka wzmocni Cię i uchroni przed przeziębieniem. Ale czy wiesz, że ma ona również dobroczynny wpływ na urodę? Obecnie trwa prawdziwy boom na pielęgnację twarzy za jej pomocą. Jak działa witamina C i co można z niej przygotować?

  • 0

Byle do wiosny! Czyli Wtamina D3 dla zdrowych kości i dobrego samopoczucia naszych dzieci.

Witamina D3 powszechnie jest uważana za cenny składnik diety każdego człowieka, a w szczególności najmłodszych z nas. Pomaga młodemu organizmowi budować zdrowe i mocne kości, a także reguluje ich prawidłowy rozwój. Ale nie tylko. Ma również bardzo duży wpływ na samopoczucie i wydolność całego organizmu, a to z kolei przekłada się na energię i chęci do zabaw naszego malucha. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o odpowiedni poziom tej witaminy w organizmie naszego dziecka przez cały rok.

  • 0

Luxe & Fortune Collection

Z okazji Nowego Roku Księżycowego z przyjemnością przedstawiamy kolekcję limitowaną, obejmującą nasze najbardziej lubiane produkty: inspirowane kamieniami szlachetnymi odcienie Luxe Lip Colors i Luxe Liquid Lip, nasz bestseller - puder rozświetlający oraz inspirowana klejnotami paleta cieni do powiek. Kolekcja Luxe & Fortune jest umieszczona w przynoszących szczęście, czerwono-złotych opakowaniach.

  • 0

Z miłości do… Przyjemności!

Walentynki tuż, tuż! To z pewnością kolejna okazja na rozpieszczającą dawkę pielęgnacji. Tego dnia miłość króluje w różnych odsłonach, dlatego obdarzmy nią również naszą skórę, która zarówno na co dzień jak i od święta zasługuje na wszystko co najlepsze.

  • 0