Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  • 0

Cechy, rodzaje i zastosowanie łuków sportowych.

Łucznictwo to nadal mało popularna jednak bardzo ciekawa i atrakcyjna dyscyplina sportowa. Do jej uprawiania nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności czy predyspozycji. Choć zaawansowane i profesjonalne podejście będzie wymagało zgromadzenia odpowiedniego sprzętu, wiedzy i pewnych sprawności. Głównym elementem ekwipunku sportowca jest łuk sportowy. Jaki jest jego wygląd i główne cechy? Jak zbudowany jest tego rodzaju sprzęt? Jakie rodzaje łuków można wyróżnić?

  • 0

Pura pomaga każdemu

Pura to dobra firma. Oferuje różnorodne produkty dla dzieci. Butelki oraz termobutelki z niekapkiem lub smoczkiem są rekomendowane maluchom. Pura Kikki to produkty naprawdę wysokiej jakości w świetnej cenie. Klienci doceniają takie butelki, ponieważ są one:

  • 0

Okulary przeciwsłoneczne – obowiązkowe nie tylko latem!

Okulary przeciwsłoneczne są w sezonie letnim nieodłącznym elementem stylizacji, chroniąc najcenniejszy zmysł, jaki mamy przed ostrymi promieniami słońca. Brak takiego zabezpieczenia może być przyczyną powstawania chorób narządu wzroku. Nie każdy z nas jednak zdaje sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne powinniśmy nosić się przez cały rok ze względu na szkodliwy wpływ na nasze oczy promieniowania UV.

  • 0

Słodkie upominki dla babci i dziadka Wyjątkowe tabliczki Terravita dla wyjątkowych osób!

Babcia i Dziadek. Dwie osoby, które kochają, jak nikt inny i które jak nikt inny zasługują na szacunek, miłość i pamięć. Ich święto to doskonała okazja, by w szczególny sposób wyrazić te ciepłe, serdeczne uczucia. Oczywiście największe znaczenie ma wspólnie spędzony czas, ale warto podkreślić go również miłym upominkiem. Zawsze dobrze sprawdzą się tu wyśmienite czekolady. Wyjątkowe - tak jak wyjątkowi są ci, których chcemy obdarować. Duże tabliczki Terravita to „złota klasyka” – najwyższej jakości kakao, ulubione dodatki i eleganckie opakowanie. Idealne, gdy chcemy sprawić słodką przyjemność tym, których kochamy.

  • 0

NOWY ROK – NOWA SKÓRA! WPROWADŹ DOBRE NAWYKI PIELĘGNACYJNE Z NIVEA

Piękna cera nie jest kwestią przypadku, a starannej i długoterminowej pielęgnacji – zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz. Początek nowego roku, to świetny moment, aby wprowadzić dobre nawyki pielęgnacyjne, regularność i konsekwencję w ich stosowaniu. NIVEA od lat dba o to co najlepsze dla skóry twarzy, warto przypomnieć te najważniejsze zasady oczyszczania oraz pielęgnacji.

  • 0

Świece Yankee Candle na święta

Sezon jesienno-zimowy bywa piękny, aczkolwiek to również okres, w którym trzeba ratować swój dobry nastrój na wszelkie sposoby. Zbyt krótki dzień, chłód i szare niebo potrafią skutecznie wpłynąć na nasze samopoczucie. Warto wobec tego z pewnym wyprzedzeniem zaaranżować swoje wnętrze w taki sposób, aby finalnie móc w tych dniach cieszyć się magicznym i przytulnym klimatem. Nie ma przecież niczego lepszego w czasie niepogody niż kubek ulubionej czekolady, dobra książka i aromat świec zapachowych.

  • 0

Nowy członek w rodzinie BABY G– specjalnie dla dziewczyn

Zegarek  BABY-G BA-110PL-7A to idealne połączenie siły i funkcjonalności marki  G-SHOCK oraz modnego, kobiecego designu. Jak wszystkie zegarki japońskiej marki, nowy BABY-G jest całkowicie wstrząsoodporny, przez co jest idealnym towarzyszem podczas aktywności sportowej w terenie.

  • 0

Na święta wszystko, co najlepsze - z Piątnicy, no bo skąd! Świąteczny niezbędnik kulinarny

Świąteczne dania to okazja do kulinarnych popisów. Precyzyjnie planujemy je z dużym wyprzedzeniem, przygotowujemy listę dań, których nie może zabraknąć na bożonarodzeniowym stole. Tradycyjne potrawy, wypieki, sałatki, które przyrządzamy na święta, muszą się udać! Ich sekret tkwi nie tylko w kulinarnych umiejętnościach, ale także w użytych składnikach. Warto więc na listę zakupów wpisać produkty najwyższej jakości – z Piątnicy, no bo skąd!

  • 0