Roślinny grill bez kompromisu!

Roślinny burger z grilla? Tak, to możliwe i proste! Jeśli chcesz przygotować imprezę w roślinnym klimacie, znajdziesz tu garść inspiracji na pyszne posiłki. Już dziś zaproś do swojej kuchni warzywa, owoce, a także ulubione mięsne klasyki w nowej, roślinnej odsłonie i zorganizuj grilla bez wyrzeczeń. Rozsmakuj się w soczystych burgerach, aromatycznych szaszłykach i chrupiących nuggetsach od The Vegetarian Butcher – będzie grillowo, skwiercząco i bardzo smacznie, tak jak lubisz!

  • 0

Muzyczna podróż z Hawajów do Poznania

Zapraszamy wszystkich chcących poszerzyć swoje muzyczne horyzonty do naszego studia. Ukulele to niezwykle dźwięczny i wdzięczny instrument, który rozkochuje w sobie pasjonatów muzyki na całym świecie. Nauka gry na ukulele w Poznaniu nie należy do trudnych i jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku, doświadczenia czy ilości wolnego czasu. Już po kilku zajęciach będą Państwo w stanie zagrać proste utwory, co przyniesie mnóstwo satysfakcji. Przybliżmy teraz kilka niezwykłych faktów o tym urokliwym instrumencie.

  • 0

Liofilizowane truskawki - do czego warto je wykorzystać?

Wśród chętnie wybieranych zdrowych przekąsek pojawiają się owoce pod różnymi postaciami. Oprócz żywności mrożonej, popularnością cieszą się produkty liofilizowane. Wiele osób sięga po nie ze względu na niewielką wagę oraz to, że podczas usuwania wody w owocach pozostały witaminy i cenne składniki odżywcze. Dlaczego warto zaopatrzyć się w liofilizowane truskawki i w jakich sytuacjach można je wykorzystać?

  • 0

Sesja zimowa – to nie musi być trudne!

Kiedy dni są krótkie, przyroda dawno już zapadła w sen zimowy, a pogoda zachęca do skulenia się pod kocem z kubkiem herbaty, trudno jest skupić się na nauce. Co w takich okolicznościach możemy zrobić, aby wspierać koncentrację i z energią podejmować codzienne wyzwania? Istnieją sposoby, które zmotywują studentów do wielkich czynów!

  • 0

Cechy, rodzaje i zastosowanie łuków sportowych.

Łucznictwo to nadal mało popularna jednak bardzo ciekawa i atrakcyjna dyscyplina sportowa. Do jej uprawiania nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności czy predyspozycji. Choć zaawansowane i profesjonalne podejście będzie wymagało zgromadzenia odpowiedniego sprzętu, wiedzy i pewnych sprawności. Głównym elementem ekwipunku sportowca jest łuk sportowy. Jaki jest jego wygląd i główne cechy? Jak zbudowany jest tego rodzaju sprzęt? Jakie rodzaje łuków można wyróżnić?

  • 0

Pura pomaga każdemu

Pura to dobra firma. Oferuje różnorodne produkty dla dzieci. Butelki oraz termobutelki z niekapkiem lub smoczkiem są rekomendowane maluchom. Pura Kikki to produkty naprawdę wysokiej jakości w świetnej cenie. Klienci doceniają takie butelki, ponieważ są one:

  • 0

Okulary przeciwsłoneczne – obowiązkowe nie tylko latem!

Okulary przeciwsłoneczne są w sezonie letnim nieodłącznym elementem stylizacji, chroniąc najcenniejszy zmysł, jaki mamy przed ostrymi promieniami słońca. Brak takiego zabezpieczenia może być przyczyną powstawania chorób narządu wzroku. Nie każdy z nas jednak zdaje sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne powinniśmy nosić się przez cały rok ze względu na szkodliwy wpływ na nasze oczy promieniowania UV.

  • 0

Słodkie upominki dla babci i dziadka Wyjątkowe tabliczki Terravita dla wyjątkowych osób!

Babcia i Dziadek. Dwie osoby, które kochają, jak nikt inny i które jak nikt inny zasługują na szacunek, miłość i pamięć. Ich święto to doskonała okazja, by w szczególny sposób wyrazić te ciepłe, serdeczne uczucia. Oczywiście największe znaczenie ma wspólnie spędzony czas, ale warto podkreślić go również miłym upominkiem. Zawsze dobrze sprawdzą się tu wyśmienite czekolady. Wyjątkowe - tak jak wyjątkowi są ci, których chcemy obdarować. Duże tabliczki Terravita to „złota klasyka” – najwyższej jakości kakao, ulubione dodatki i eleganckie opakowanie. Idealne, gdy chcemy sprawić słodką przyjemność tym, których kochamy.

  • 0